Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Amazon Prime’ın Paper Girls Dizisinden Ilk Teaser Yayınlandı

Brian K. Vaughan tarafından yazılan ve Cliff Chiang tarafından çizilen aynı adlı altı ciltlik çizgi roman serisine dayanan ve aynı sahip Amazon Prime bilim kurgu drama dizisi Paper Girls‘den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman oldukça kısa olsa da bizlere dört genç ana karakterimizi gösteriyor.

Fragman ana karakterlerimizin kim olduğunu ve ufakta olsa kişiliklerini bizlere gösteriyor. Sırası ile fragmanda Camryn Jones‘un oynadığı Tiffany Quilkin, Sofia Rosinsky tarafından canlandırılan Mac Coyle, Fina Strazza‘nın oynadığı KJ Brandman ve Riley Lai Nelet tarafından canlandırılan Erin Tieng‘i görüyoruz.

Paper Girls Dizisi İlk Teaser

Mavi hareketli bir ışık altında gördüğümüz ilk kişi, başarılı bir ailenin tek çocuğu olan Camryn Jones‘un oynadığı Tiffany Quilkin. Işık daha sonra pembeye dönüyor ve bize, kasabasında erkek olmayan ilk gazeteci olan ve işçi sınıfı Katolik olan ve Sofia Rosinsky tarafından canlandırılan Mac Coyle‘u bizlere gösteriyor.

Önerilen Yazı: Wi-Fi 7 Nedir?

Ardından Fina Strazza, kasabanın en zengin ailesinin çocuğu olan KJ Brandman‘ı gözler önüne seriyor. Son olarak fragman bizlere, Riley Lai Nelet tarafından canlandırılan Çin kökenli, çift dil bilen bir göçmen olan Erin Tieng‘i bizlere gösteriyor.

Amazon‘un dizi hakkında bizlere gösterdikleri şuan için bu kadar. Paper Girls, Amazon Prime Video‘da yayınlanacak. Ancak dizinin çıkış tarihi net olarak açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...