Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Amazon Prime’ın Paper Girls Dizisinden Ilk Teaser Yayınlandı

Brian K. Vaughan tarafından yazılan ve Cliff Chiang tarafından çizilen aynı adlı altı ciltlik çizgi roman serisine dayanan ve aynı sahip Amazon Prime bilim kurgu drama dizisi Paper Girls‘den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman oldukça kısa olsa da bizlere dört genç ana karakterimizi gösteriyor.

Fragman ana karakterlerimizin kim olduğunu ve ufakta olsa kişiliklerini bizlere gösteriyor. Sırası ile fragmanda Camryn Jones‘un oynadığı Tiffany Quilkin, Sofia Rosinsky tarafından canlandırılan Mac Coyle, Fina Strazza‘nın oynadığı KJ Brandman ve Riley Lai Nelet tarafından canlandırılan Erin Tieng‘i görüyoruz.

Paper Girls Dizisi İlk Teaser

Mavi hareketli bir ışık altında gördüğümüz ilk kişi, başarılı bir ailenin tek çocuğu olan Camryn Jones‘un oynadığı Tiffany Quilkin. Işık daha sonra pembeye dönüyor ve bize, kasabasında erkek olmayan ilk gazeteci olan ve işçi sınıfı Katolik olan ve Sofia Rosinsky tarafından canlandırılan Mac Coyle‘u bizlere gösteriyor.

Önerilen Yazı: Wi-Fi 7 Nedir?

Ardından Fina Strazza, kasabanın en zengin ailesinin çocuğu olan KJ Brandman‘ı gözler önüne seriyor. Son olarak fragman bizlere, Riley Lai Nelet tarafından canlandırılan Çin kökenli, çift dil bilen bir göçmen olan Erin Tieng‘i bizlere gösteriyor.

Amazon‘un dizi hakkında bizlere gösterdikleri şuan için bu kadar. Paper Girls, Amazon Prime Video‘da yayınlanacak. Ancak dizinin çıkış tarihi net olarak açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...