Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

AirPods Pro 2, İlk Yazılım Güncellemesini Aldı

Geçtiğimiz günlerde yapılmış olan Apple lansmanında yer alan yeni nesil AirPods ve dün itibari ile ABD’de satışa sunulan Apple AirPods Pro 2 TWS kulaklıklar, ilk ürün yazılımı güncellemelerini bugün aldılar. Bu güncelleme ile hata düzeltmeleri ve çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı söylenmekte.

5A377 Yazılım Kodlu Güncelleme Yayınlandı

Yeni donanım yazılımının sürüm numarası 5A377 olarak belirlenmiş ve sürüm notları, hata düzeltmeleri ve “diğer iyileştirmeler” ile geldiğini söylüyor, ancak bu güncellemeyle hangi hataların giderildiği ve nelerin iyileştirildiği açıklanmamış.

AirPods bellenim güncellemeleri genellikle kulaklıklar şarj olurken ve iPhone, iPad veya Mac’inizin Bluetooth bağlantısı içindeyken güncellenir ve bu güncellemeyi manuel olarak yapmanın bilinen standart bir yolu yoktur, bu nedenle güncellemenin cihazınıza ulaşmasını beklemeniz gerekir.

Ancak, AirPod’larınızın hangi donanım yazılımına sahip olduğunu bilmiyorsanız ve bulmak istiyorsanız, öncelikle iPhone/iPad’inizin en son işletim sistemi sürümünü çalıştırdığından emin olun. Ayarlar uygulamasını açın ve Bluetooth > AirPods seçeneğine gidin . Şimdi “i” ile gösterilen “Daha Fazla Bilgi” düğmesine dokunun ve bellenim sürümünü bulmak için “Hakkında” bölümüne gidin.

Mac’te, Apple menüsünden Apple logosunu Option tuşuna basarak Apple logosuna tıklayın ve “Sistem Bilgileri” seçeneğini seçin. Ardından Bluetooth’a tıklayın ve donanım yazılımı güncellemesi için AirPods sekmesinin altına bakın.

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi Motorola Edge 50 Ultra’nın özellikleri sızdırıldı. 16 Nisan’da resmi tanıtımı yapılacak olan bu cihaz, teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeyi başardı. İşte...

Telefon Haberleri

Vivo’nun yeni orta-üst seviye telefonu Vivo V30, Türkiye pazarına giriş yaptı. Fiyat baremine göre amiral gemisi özelliklere sahip telefonun detaylarına bir göz atalım. Vivo...