Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

AirPods Pro 2, İlk Yazılım Güncellemesini Aldı

Geçtiğimiz günlerde yapılmış olan Apple lansmanında yer alan yeni nesil AirPods ve dün itibari ile ABD’de satışa sunulan Apple AirPods Pro 2 TWS kulaklıklar, ilk ürün yazılımı güncellemelerini bugün aldılar. Bu güncelleme ile hata düzeltmeleri ve çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı söylenmekte.

5A377 Yazılım Kodlu Güncelleme Yayınlandı

Yeni donanım yazılımının sürüm numarası 5A377 olarak belirlenmiş ve sürüm notları, hata düzeltmeleri ve “diğer iyileştirmeler” ile geldiğini söylüyor, ancak bu güncellemeyle hangi hataların giderildiği ve nelerin iyileştirildiği açıklanmamış.

AirPods bellenim güncellemeleri genellikle kulaklıklar şarj olurken ve iPhone, iPad veya Mac’inizin Bluetooth bağlantısı içindeyken güncellenir ve bu güncellemeyi manuel olarak yapmanın bilinen standart bir yolu yoktur, bu nedenle güncellemenin cihazınıza ulaşmasını beklemeniz gerekir.

Ancak, AirPod’larınızın hangi donanım yazılımına sahip olduğunu bilmiyorsanız ve bulmak istiyorsanız, öncelikle iPhone/iPad’inizin en son işletim sistemi sürümünü çalıştırdığından emin olun. Ayarlar uygulamasını açın ve Bluetooth > AirPods seçeneğine gidin . Şimdi “i” ile gösterilen “Daha Fazla Bilgi” düğmesine dokunun ve bellenim sürümünü bulmak için “Hakkında” bölümüne gidin.

Mac’te, Apple menüsünden Apple logosunu Option tuşuna basarak Apple logosuna tıklayın ve “Sistem Bilgileri” seçeneğini seçin. Ardından Bluetooth’a tıklayın ve donanım yazılımı güncellemesi için AirPods sekmesinin altına bakın.

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunseverlere muhteşem bir sürprizle geldi. Bu haftanın gözdesi 140 TL değerindeki “Deliver Us Mars” adlı...

Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Matrix GeForce RTX™ 4090 modeliyle mevcut ekran kartları arasında kutudan çıkar çıkmaz en yüksek saat hızı performansını sunarak...

Telefon Haberleri

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35’in özellikleri sızdırıldı. Cihaz, damla çentik tasarımını bırakarak delikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca 120hz yenileme hızına sahip 6.6...

Oyun Haberleri

GTA 5’in çıkışının üzerinden tam 10 yıl geçti ve Rockstar Games‘in GTA 6’yı tanıtmasına sayılı günler kaldı. Gelişmeler heyecanla beklenirken, Rockstar Games’in oyuncuları heyecanlandırmak...