Acer Predator 900, Hareketli Ekranıyla Duyuruldu!

CES 2019, teknoloji ile ilgili pek çok yeni ürüne ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Fuarda tanıtılan Acer Predator Triton 900, hareketli ekrana sahip ilginç gövde tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor!

Şık ve Güçlü: Karşınızda Acer Predator Triton 900!

Değişik tasarımı ile dikkat çeken Acer Predator Triton 900, markanın geliştirdiği Ezel Aero Hinge adlı menteşe çözümü ile geliyor. Ekranı gövdeye dışarıdan bağlayan sistem, böylece 360 derecelik inanılmaz bir hareket alanı sağlıyor. Laptopun 17 inç boyutundaki dokunmatik IPS ekranının 4K çözünürlüğe sahip olduğunu da belirtelim.

Donanım tarafında detay vermekten kaçınan Predator Triton 900’ün satır başlarında güçlü özellikler barındırdığı göze çarpıyor. 8. nesil Intel Core i7 (H) işlemci, NVIDIA GeForce RTX 2080 ekran kartı, 32 GB’a kadar DDR4 RAM seçenekleri ve 2x 512 GB SSD ürünün başlıca özelliklerini oluşturuyor. Nümerik ekranlı touchpad ve ekran altı soğutma desteği gibi detayların unutulmadığı laptopun fiyatı ise biraz tuzlu. Yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulacak laptopun satış fiyatı 3.999 dolar olarak belirlenmiş.

 

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.