Yeni Minecraft Dungeons Oyununun İlk DLC’si

Mojang Studios şirketinin yeni oyunu Minecraft Dungeons’a, Hero Pass ayrıcalığı ile birlikte iki farklı DLC gelecek. Bu yeni DLC’lerden ilki Mojang Studios’un blogunda açıklandı. Jungle Awakens olarak adlandırılan, üç görevli bir macera seti yeni DLC ile birlikte geliyor olacak. Yeni silahlar, zırhlar, eserler ve orman zombileri gibi yeni düşmanlar da paket içeriğine dahil edilecek. Bu DLC’nin ön görülen çıkış tarihi ise Temmuz ayı olarak duyuruldu.

Mojang Studios’un yeni Minecraft Dungeons oyununa gelecek diğer ikinci yeni DLC için kesin bir tarih söz konusu değil. Ancak bildiğimiz bir şey var ki diğer ikinci DLC’nin ismi Creeping Winter olacak ve bu senenin ilerleyen tarihlerinde karşımıza çıkacak. İkinci yeni DLC için yayılan tüm bu bilgiler, bir kutup ayısının yanı sıra bazı soğuk, mutsuz zombiler ve sürüngenleri içeren Creeping Winter’ın ekran görüntülerini yayan bir sızıntıyla eşleşiyor.


Bunu da okuyabilirsiniz: League of Legends, Wild Rift İle Telefonlara Geliyor!


Mojang Studios, Minecraft Dungeons oyununa getirecekleri 2 ücretli DLC’nin yanı sıra, platformlar arası işlevsellik ve bazı “harika yeni ücretsiz içerik” için yeni yama üzerinde çalışıyor.

PC Gamer yabancı oyun haberleri kaynağında Minecraft Dungeons oyununu deneme fırsatı bulan bir geliştirici, yeni Mojang Studios oyununu çok beğendi. “Dungeon tipi oyunlara yeni başlayan oyuncular için iyi bir fırsat olduğunu, aynı zamanda dungeon tipi oyunlara aşinalığı olan ve seven “gaziler” için ise farklı bir deneyim olacağını düşünüyorum. Yeni Minecraft Dungeons’ı şimdilik öne çıkaran “bomba” bir faktör yok. Fakat Dungeon oyun türünü fazlasıyla eğlenceli ve akıcı bir şekilde ele alıyor.” dedi.

 

kaynak: https://www.pcgamer.com/the-first-minecraft-dungeons-dlc-is-jungle-awakens-due-july/

Donanım Arşivi yazarı, Tıp Fakültesi öğrencisi, video oyunlarına oldukça ilgili..

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin