Xiaomi Blackshark’ın Performans Testi Sonuçları

Xiaomi Blackshark’ın Performans Testi Sonuçları

Xiaomi’nin oyunculara özel olarak geliştireceği bir telefon olan Xiaomi Blackshark modeli Blackshark adı ile Geekbench testinde göründü. Razer Phone modeline rakip olması beklenen Xiaomi Blackshark modeline ait test puanları ve detaylı özellikleri yayınlandı.

Xiaomi Blackshark Özellikleri 

Snapdragon 845 yonga setinden gücünü alacak olan Xiaomi Blackshark modelinde 8GB RAM yer alacak. Tek işlemci çekirdeği ile 2452 puan alan Xiaomi Blackshark modeli çoklu çekirdekte ise 8452 puan seviyelerini görmeyi başardı. İşlemci ve RAM açısından epey güçlü olması ile dikkat çeken cihazın Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile geleceği performans testinde belirtildi.

Xiaomi Blackshark Özellikleri

18:9 sinema modu ekran oranı ile gelmesi beklenen akıllı telefon modeli 2160×1080 piksel çözünürlük sunacak. Ayrıca ekranında 120Hz frekans hızı olacağı bilinen Xiaomi Blackshark modelinde en az 4000mAh kapasitesinde bir bataryanın bulunacağı iddia ediliyor.

Xiaomi daha önce Mi Mix 2S modelinin geleceği haberleri ile gündemde ki yerini almıştı. Bu nedenle şirketin iki farklı modeli de aynı zamanda tanıtabileceğini de belirtmek gerekiyor.