Xbox One Kullanıcıları PUBG’yi Ücretsiz Oynayabilecek

Xbox One Kullanıcıları PUBG'yi Ücretsiz Oynayabilecek

Xbox One Kullanıcıları PUBG’yi Ücretsiz Oynayabilecek

Hem masaüstü oyuncularının hem de konsol oyuncularının vazgeçilmez oyunu olan PUBG, geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile adıyla mobil platformlar için de çıkmıştı. Mobil platformlar için çıkar çıkmaz üst sıralarda yerini alan popüler oyun PUBG, şimdi de Xbox One kullancıları için kısa bir süre ücretsiz oldu.

Microsoft, Xbox One kullanıcıları için Xbox Live Gold Free Play Days etkinliği için son dönemin popüler oyunu PUBG’yi ücretsiz olarak sunacak. Xbox One kullanıcıları eğer Xbox Live Gold üyesi ise PUBG oyununun tam sürümünü ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilecekler.

Xbox One kullanıcıları, 19-22 Nisan tarihleri arasında PUBG’yi tamamen ücretsiz olarak oynayabilecekler. Microsoft oyun içerisinde hiçbir kısıtlama olmadığını açıkladı. Ayrıca Xbox Live Gold Free Play Days etkinliğinin süresinin dolmasının ardından eğer oyunu satın almaya karar verdiyseniz, oyuna kaldığınız yerden devam edebileceğinizi belirtti.

Ayrıca 19 Nisan tarihinde oyuna yeni bir kozmetik paketi gelecek. Bu paket 7 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. PUBG5 Pack ismiyle satılacak paket içerisinde, uzun kollu ceket, yeni bir şapka ve spor ayakkabı yer alacak.

İşte Yeni Kozmetik Paketi;

PUBG oynayabilmek için 19-22 Nisan tarihleri arasında Xbox live Dashboard’unu takip etmeniz yeterli. Eğer sizde Xbox One kullanıcıysanız ve Xbox Live Gold üyesiyseniz, son dönemin popüler oyunu PUBG’yi 19 Nisan tarihinde ücretsiz bir şekilde deneme fırsatı elde edebilirsiniz.