Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Valorant, Yıl Sonuna Kadar Yeni Bir Düellocu Ajan Ekleyecek

Riot Games‘in popüler taktiksel nişancı oyunu Valorant, 2023’te üç yeni ajanın tanıtılacağını daha önce duyurmuştu ve bu planların bir parçası olarak, bu yılın sonlarına doğru oyuna yeni bir Düellocu ajanı eklemeye hazırlanıyor.

Valorant Topluluğu, Deadlock Sonrası Yeni Ajanı Bekliyor

Valorant

Son olarak Norveçli ajan Deadlock’u tanıtan Bölüm 7 Bölüm 1’in başlatılmasından üç aydan fazla bir süre geçti. 7. Bölüm’ün son bölümünün yayınlanmasına yaklaşırken, Valorant topluluğu, bu yılın sonunda tanıtılacak bir sonraki Ajan setini merakla bekliyor.

Riot Games, bu heyecanı artırmak için aniden Valorant Ajan kadrosuna yönelik planlarını açıklayan yeni bir “Ajanların Durumu” klibi yayınladı. Geliştirici, topluluğun Deadlock hakkındaki geri bildirimlerini dikkate aldı ve birçok oyuncunun mevcut durumu yetersiz bulduğu konusundaki endişelerini ele alacaklarını açıkladı.

Riot Games, Ajanların Durumu videosunu sonlandırmadan önce nihayet bir sonraki Düellocu Ajanın kim olacağını açıkladı. Bu duyuru, yeni Ajan’a ait olabilecek bir görselle, elinde yemek çubuğu tutan ve Asya barbekü ziyafetine katılan bir eli tasvir eden dikkat çekici bir resimle geldi.

Valorant, farklı kültürleri ve geçmişleri temsil eden zengin bir ajan kadrosuna sahip ve bu nedenle yeni Düellocu Ajanın kim olacağı büyük bir merak konusu. Görselde Asya mutfağına odaklanılması, yeni Ajanın Doğu Asya’dan (potansiyel olarak Japonya, Kore veya Çin) gelebileceği spekülasyonlarına neden oldu.

Ancak Valorant zaten Yoru, Sage ve Jett gibi Doğu Asya’dan Ajanlara sahip, bu nedenle yeni Ajanın benzersiz bir geçmişe ve yeteneklere sahip olması muhtemel.

Valorant topluluğu, yeni Düellocu Ajanın tanıtımını sabırsızlıkla bekliyor ve onun oyunun taktiksel derinliği ve rekabetçi doğasına nasıl katkı sağlayacağını görmek için heyecanla bekliyor. Ancak şimdilik, 2023’ün sonlarına doğru daha fazla ayrıntının açıklanmasını beklemekten başka bir şey yapamayacaklar.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...