Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Tom Clancy’s The Division 3: Beklenen Devam Oyunu Duyuruldu

Ubisoft, oyuncuları heyecanlandıran bir haberle karşımızda: Tom Clancy’s The Division serisinin üçüncü oyunu resmi olarak geliştirilmeye başlandı.
Bu büyük duyuru, Julian Gerighty‘nin The Division markasının baş yapımcısı olarak atanması sırasında yapıldı ve oyun dünyasında büyük bir heyecan yarattı.

Tom Clancy’s The Division 3 Duyuruldu

Tom Clancy's The Division 3

Julian Gerighty, 2016 yılında Massive Entertainment‘a katıldı ve orijinal Tom Clancy’s The Division oyununun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesine öncülük etti. Ardından, Tom Clancy’s The Division 2’nin yaratıcı direktörlüğünü üstlendi.
Şu anda ise, Massive Entertainment’ta Star Wars Outlaws‘un yaratıcı yönetmenliğini üstleniyor. Star Wars Outlaws projesi tamamlandığında ise, The Division serisine odaklanacak.

Gerighty’nin yeni rolü, Tom Clancy’s The Division 3‘ün yanı sıra Tom Clancy’s The Division evreninde geçen diğer projeleri denetlemeyi de içeriyor.

Ubisoft duyuru sırasında şunları söyledi;

Gerighty’s’in temel odak noktalarından biri Tom Clancy’s The Division 3 için Massive Entertainment tarafından yönetilecek bir ekip oluşturmak ve Tom Clancy’s The Division 2’nin iyi bir şekilde desteklenmesini sağlamaktır. Bunun dışında dikkati marka kimliğinin sağlamlaştırılması üzerinde olacak.

Gerighty ise şunları ekledi: “40 milyondan fazla oyuncumuz olabilir ancak The Division, franchise olarak hâlâ ilk yıllarında. Anlatılacak pek çok inanılmaz hikaye, keşfedilecek yerler ve korunacak çok fazla insan var.

Ne yazık ki, AAA oyunlarının geliştirme süreci genellikle birkaç yıl sürdüğünden, The Division 3‘ün çıkış tarihi henüz kesinleşmedi.

Ayrıca, bu büyük duyuruya ek olarak, Ubisoft, The Division evreninde geçen yan bir oyunun ücretsiz olarak sunulacağını da belirtti. Bu yan oyun ise, tahmini olarak 2023’ün sonlarına veya 2024’ün başlarına doğru çıkacak.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...