Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

The Punisher MCU Sayesinde Geri Dönüyor!!

Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen karakterlerinden biri olan The Punisher, Netflix‘te yayınlanan dizi ile gönülleri fethetmeyi başarmıştı. Hayranlar tarafından çok sevilen dizi 2019 yılında Netflix‘te yayınlanan 2.sezonu ile ekranlara veda etti.

Disney Plus ile birçok Marvel dizisi bizlerle buluşmaya devam ediyor. Birçoğu yeni yapımlar olsa da eski yapımların yeniden ele alınmış halleri de platformda bizlerle buluşacak. Bu eski yapımlardan en göze çarpanı ise Daredevil. Yeni dizisi ile 2024 yılının sonbahar aylarında Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak dizi dışında Jessica Jones ve Punisher‘da geri dönecek.

The Punisher, Aynı Tadıyla Geri Dönüyor

Evet Marvel ve Netflix ortaklığında ekranları kasıp kavuran The Punisher geri dönmeye hazırlanıyor. Iron Fist ve Daredevil gibi yapımlarda da bulunan Claire Temple karakterine hayat veren Rosario Dawson, Chicago’da düzenlenen etkinlikte oldukça ilginç açıklamalar yaptı.

Dawson, hayat verdiği Claire Temple karakterinin MCU‘ya geri döneceğini resmen açıkladı. Üstelik karakter The Punisher dizisi ile geri dönecek. Ayrıca Dawson, Punisher dizisinin başrolünün Jon Bernthal olacağını da açıkladı.

The Punisher‘ın ekranlara ne zaman döneceği ise henüz kesin değil. Ayrıca henüz resmi açıklama yapılmadığının da altını çizmekte fayda var.

Kaynak; Collider

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Termal macunların bilgisayarlarımız için önemi büyük. Soğutucular ile CPU, GPU arasındaki bağlantıyı onlar sayesinde kuruyoruz. Bugünkü kıyaslamamızda ise piyasada 50 TL civarlarında bulunabilen termal...

Teknoloji Haberleri

Nvidia’nın “Ada Lovelace” kod adlı GeForce RTX 4000 serisi ekran kartları bir süredir gündemde. Çünkü ortaya atılan ilk iddialar beklentileri bir hayli yükseltmişti. 2...

Teknoloji Haberleri

NVIDIA bugün, oyunlar ve uygulamalar için NVIDIA RTX nöral işlemeyle yeni bir çağı başlatan, yapay zeka destekli performans artırıcısı DLSS 3 teknolojisini duyurdu. Olağanüstü görüntü...

Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 için açık beta yayımda, ancak birçok oyuncu çok oyunculu oyunun zaten bir bilgisayar korsanlığı sorunu olduğunu keşfediyor. Call...