Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Şahsiyet Dizisinin Devamı Geliyor

Disney‘in dijital içerik platformu Disney Plus, geçtiğimiz Haziran ayında ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başladığından beri kullanıcı sayısını ve sahip olduğu içerikleri arttırmaya devam ediyor. Geniş kütüphanesini sürekli büyütmeye devam eden platform, yerli yapımlara da yatırım yapmaktan kaçınmıyor.

Platformun resmi olarak duyurusunu yaptığı ve prodüksiyonu devam eden birçok yapımı bulunuyor. Prodüksiyonu devam eden yapımların yanı sıra, haklarını satın aldığı bir çok yapım bulunuyor. Bu yapımlardan bir tanesi de Ay Yapım ve Puhu TV ortaklığında geliştirilen Şahsiyet dizisi.

Şahsiyet Dizisi Geri Dönüyor

Şahsiyet dizisi muhteşem oyuncu kadrosu, güzel senaryosu ve oldukça başarılı teknik ekibiyle beraber şüphesiz ki yerli yapımlar arasında en iyilerden birisi. Haluk Bilginer‘e Emmy Ödülü kazandıran Şahsiyet dizisinin haklarının bir süredir el değiştirebileceği ve devamının gelebileceği söylentiler arasındaydı.

TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere göre, Disney Plus dizinin haklarını Puhu TV‘den satın aldı. Hakların devrinin ardından ise Ay Yapım son dönemin en popüler dijital içerik platformlarından olan Disney Plus yeni sezon üzerinde çalışmalara başladı.

Gelen bilgilere göre Şahsiyet dizisinin yeni sezonu geliştirilme aşamasında. Henüz oyuncu seçmeleri devam eden yeni sezonda hangi isimlerin yer alacağı ve yeni sezonun Disney Plus üzerinden ne zaman izleyiciyle buluşacağı gibi detaylar henüz belli değil.

Kaynak; TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...