PES 2020’nin Demosu Çıktı!

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan serinin yeni oyunu eFootball PES 2020‘nin demosu bugün yayınlandı. Oyunun demosunun çıkmasıyla birlikte PES 2020‘nin resmi hesaplarından oyunun kapak görseli de yayınlandı.

Kapak Görselinin Yanı Sıra Oyunun Demosu da Görücüye Çıktı

PES 2020’nin oyun demosu PSN ve Xbox Live üzerinden çıktı. Steam versiyonunun da önümüzdeki saatlerde oyuncularla buluşması bekleniyor. Bununla beraber yayınlanan demo içinde bir de oynanış videosu çıktı. Videoya baktığımızda oyunun kapak görsellerindeki futbolculara odaklanıldığını görüyoruz. Bunun yanı sıra; oynanış dinamikleri, oyun içi grafikler, motion capture çalışmalarına da değinildiği gözlemlenmektedir.

Oyunun kapak görselinde Juventus anlaşması sonrası Ronaldo beklentileri vardı ama Lionel Messi’ye odaklanıldığını görüyoruz. Konamı bu sefer farklı bir kapak işleyişine gitmiş ve oyunun kapağında 4 farklı futbolcuya yer vermiş. Kapak görselinde Barcelona’dan Lionel Messi, Bayern Munich’ten Serge Gnabry, Manchester United’dan Scott McTominay ve Juventus’ta Cristiano Ronaldo ile top koşturan Miralem Pjanic gibi isimler olduğu görülmektedir.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.