Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

OnePlus ile Keychron Mekanik Klavye Çıkartıyor

OnePlus bugün, şirketin yeni ürünler üzerinde farklı ortaklarla çalışacağı bir işbirliği oluşturmak için yeni çıkan OnePlus Featuring özelliğini duyurdu. OnePlus ile ortak olan ilk şirket ise gelecekte çıkacak olan mekanik bilgisayar klavyesiyle birlikte Keychron olacak.

Yeni OnePlus mekanik klavyesi geliyor

OnePlus için bir ilk olacak klavye, tuşları kişiselleştirme özelliğine sahip bir mekanik anahtar anahtarı tasarımı ile kullanıcıları karşılayacak. Önümüzdeki senenin ilk çeyreğinde küresel olarak kullanıma sunulması dışında bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntıdan bahsedilmedi.

Kısaca mekanik klavyeleri özetlemek gerekirse günümüzde çoğu oyuncu ve meraklı topluluğun birincil tercihidir ve popülerdir. Keychron da 2017 yılından beri sektörde olan ve bu sektörde amiral gemisi olarak bilinen ve gayet kaliteli olan bir markadır.

Kategori ayrıca OnePlus topluluk üyeleri tarafından OnePlus için gelecekteki bir ürün kategorisi olarak seçildi ve OnePlus forumları içinde yapılan anketlerde en üstte oylandı.

Şirket ayıca iki yeni monitörünü de piyasya sürdüğünü duyurdu. Bu da şirketin bilgisayar çevre birimleri pazarına girmekle oldukça ilgili olduğunu gösteriyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? OnePlus mekanik klavye sektöründe tutunabilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Editörlük kariyerine iki sene önce başlayan Berk, şimdi ise yazarlık görevine Donanım Arşivi portalı üzerinden devam ediyor. Uzun zamandır donanım, bilgisayar ve işletim sistemlerine ilgisi bulunmakla beraber bu tecrübesini de sizlerle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

AMD tarafının hediye oyun kampanyaları 2023 yılında da aktif olarak devam ediyor. Ryzen 7000 serisi işlemci alımlarına hediye veren AMD aynı zamanda Ryzen 5000...