Mi Band 3 -1- Donanım Arşivi

Mi Band 3 İçin İlk Resmi Açıklama Geldi!

Adını giyilebilir teknoloji sektöründe sıkça söz ettirmeyi başaran Xiaomi, son zamanlar da Apple’ın artık giyilebilir teknolojik ürünlerine de girişmesiyle Xiaomi önlem almaya başladı. Birçok farklı teknolojik ürününün yeni nesil versiyonları üzerinde çalışan firma, bu aralar yeni nesil akıllı bilekliği Mi Band 3‘ün üzerinde çalışıyor.

Xiaomi CEO’su olan Lei Jun tarafından gerçekleştirilen açıklama ile Mi Band 3 cihazına ait ilk bilgi ortaya çıkarken, Lei Jun son ürünleri olan Mi Band 2, en son iki yıl önce piyasaya sürdüklerini ve bu nedenle yeni giyilebilir bir aktivite cihazı çıkartma vaktinin gelmiş olduğunu belirtti.

Xiaomi üretmiş olduğu Mi Band 2 modeli ile epey iyi satış grafiğine ulaşmayı başarmıştı. Yeni nesil cihazında da oldukça popüler satış rakamlarına erişeceği düşünülüyor. Yeni giyilebilir aktivite takip cihazının yakın zaman içerisinde tanıtılması bekliyoruz ayrıca firmanın Bluetooth sertifikası alması ve şirketten gelen bilgiler yeni cihaz hakkında ki iddialara kanıt oluyor.

Mi Band 3 İçin İlk Resmi Açıklama Geldi!

OLED Ekrana Sahip Olacak

Lei Jun’un basına sunmuş olduğu raporlara göre Mi Band 3‘ün kalp atış hızı, süre, adım sayısı, kalori ve diğer faydalı bilgileri görüntüleme olanağı sunacak. Ayrıca Mi Band 3  OLED ekran yapısına sahip olacağı öne sürülüyor.

Mi Band 3 akıllı bilekliğinin nasıl bir fiyat etiketi ile satılacağı şu an için bilinmiyor. Fakat Mi Band 2’nin 30 dolara satıldığını düşünülürse Mi Band 3‘ün Mi Band 2‘ye göre biraz daha yüksek bir fiyat etiketi ile satılacağı tahmin ediliyor.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin