League of Legends: Wild Rift’in Resmi Oynanış ve Tanıtım Videosu Yayınlandı!

68

Oyunda yenilenmiş modeller ve animasyonlar, oyun sistemleri, yeni iki taraflı kontrol düzeni ve çok daha fazlası yer alıyor. League of Legends’a benzer şekilde bütün şampiyonların hiçbir ödeme yapmadan açılabildiği oyunda, oyun süresi ya da güç için de herhangi bir ek ödeme yapılmıyor, yani eşit bir ortam hedefleniyor!

Artık bununla beraber dünyanın en fazla oynanan oyunlarından biri olan League of Legends’ın mobil ve konsol sürümü resmi olarak ülkemize gelecek. Fakat bunun için çok az bir süre daha beklemek gerekiyor.

Wild Rift, Aralık Ayında Türkiye’de

League of Legends: Wild Rift Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da bugün Açık Betasıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyun Türkiye’nin içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ne ise 2020’nin Aralık ayında gelecek. Tüm oyuncuların merakla beklediği League of Legends: Wild Rift oyunu için Riot Games, resmi oynanış ve tanıtım videolarını da yayınladı, videolara aşağıdaki linkler ulaşabilirsiniz:

Tanıtım Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=TFzkbos0oeo

Resmi Oynanış Videosu:https://www.youtube.com/watch?v=-PQakopqlkE

 

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin