John Wick Chapter 2’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı!

John Wick Chapter 2’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Matrix filmiyle tanınan Keenu Reeves’in başrolünü oynadığı John Wick, 2014’de vizyona girdiği zaman devam filmi için gerekli olan yüksek gişe başarısını elde edememişti. Vizyondan sonra parlayan yapımlar arasına giren filmin devamı olan John Wick Chapter 2’den yeni bir fragman yayınlandı.

İzleyicilere tutarlı senaryodan çok salt aksiyon vaat eden John Wick, bu konuda başarılı olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmandan daha fazla detay veren ikinci fragmandan anlaşıldığı üzere bu durum süreceğe benziyor. Emekli bir tetikçi olan John Wick’in intikamını konu alan ilk filmden sonra baş karakter mesleğine zoraki olarak geri dönüş yapıyor.

10 Şubat’ta vizyona girecek olan filmde Keenu Reeves’e Common, Laurence Fishburne, Ruby Rose, Lance Reddick, Franco Nero, John Leguizamo ve Ian McShane gibi isimler eşlik ediyor.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.