Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

GTA: The Trilogy-The Definitive Edition, GTA+ Abonelerine Ücretsiz Sunuluyor

Geçtiğimiz yıl Rockstar, oyunculara aylık 500.000 GTA parası, araç indirimleri ve diğer avantajlar sunan GTA+ aboneliğini tanıtarak büyük bir heyecan yaratmıştı.

Şimdi ise Rockstar, bu aboneliği daha da çekici hale getirmek için yeni bir adım attı ve GTA Definitive Edition remasterlarından başlayarak kendi oyunlarını ücretsiz olarak sunuyor.

Rockstar, Kendi Mini Xbox Game Pass’ini Oluşturuyor

GTA+

Rockstar Games, GTA Plus üyeliğin bağlı olduğu konsola GTA: The Trilogy – The Definitive Edition’ı ekleyeceğini duyurdu. Normalde 60 dolarlık bir fiyatı olan The Trilogy – The Definitive Edition, artık GTA+ kullanıcıları için ücretsiz olarak erişilebilir durumda.

Bu, Grand Theft Auto III – The Definitive Edition, Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition ve Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition gibi klasik Rockstar Games oyunları GTA+ aboneliğiyle sunuluyor.
Ancak, bu oyunların GTA+ aboneliği kapsamında ne kadar süreyle oynanabileceği henüz net değil, çünkü Rockstar, bu oyunların abonelikten ne zaman çıkarılacağını açıklamadı.

GTA Plus şu anda PlayStation 5 ve Xbox Series X/S kullanıcıları için kullanılabilir durumda.

Bu hamle, Rockstar’ın kendi mini Xbox Game Pass benzeri bir sistemi oluşturarak oyunculara daha fazla oyun ve avantaj sunma çabasının bir parçası gibi görünüyor.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...