Uchiha Obito isimli üyenin son içerikleri

1. Uchiha Obito

Xbox 0x80070426 hatası

Merhaba, pcde xboxu açtığımda güncelleme yapıyor ve sonrasında başlıkta yazan hatayı veriyor. Uygulamalar kısmından programı sıfırla onar gibi seçenekleri denedim yine de olmadı. CMD den bazı kodları denedim yine olmadı. Bazı okuduğum yerlerde microsoft storedan kaynaklı olabilir yazıyordu...
  2. Uchiha Obito

Seçimden sonra bilgisayar fiyatları artarmı sizce ?

Seçim olsun olmasın neyin fiyatı düşüyor ki? Her şey yükselmeye devam ediyor.
  3. Uchiha Obito

Yardım Kasa Fanlarım Nasıl Olmalı?

Önden 3 tane içeri hava versin, 1 tanesi arkada egzos olsun
  4. Uchiha Obito

CS2'de merak ettiğiniz şeyler neler?

1 kere kuzenimin pcde girmiştim, onda girmeden önce seçenekler halinde soruyordu takımlı mı tek tek mi diye. Bende hiç sormamıştı hep takıma karşı takımlıydı
  5. Uchiha Obito

Bi ayarı falan mı var bilmiyorum, dediğim gibi ölüm maçı cs go oynarken takıma karşı kapışıyorduk, cs 2 de giriyorum herkes tek. Takım arkadaşlarımızı da vuruyoruz. Ben yine takım takıma oynamak istiyorum. Sizde nasıl girdiniz mi hiç?
  6. Uchiha Obito

Hayır, o dediğiniz başka. Benim dediğimi oynamadınız sanırım. Ölüm maçında tekrar doğuyoruz, basit eğlence de tekrar doğma yok
  7. Uchiha Obito

Cs go da ölüm maçı oynadığım zaman takım vs takım şeklinde olurdu, cs2 de herkes tek. Takım vs takım yapabilir miyiz?
  8. Uchiha Obito

Witcher 3'te Çok Sıkıldım

Yalnız değilsin.
  9. Uchiha Obito

ASUS geri ödeme kampanyası ile sistem toplama

Paranız varsa alın, sistem güzel. Yalnız ram düşük kalmış bence. 6000mhz cl34 gibi bi değerde ram yapın öyle alın derim.
  10. Uchiha Obito

Turknet Sözünde Durdu 1000/1000 Mbps

Hayırlı olsun. Ancak uploadda baya bi kayıp var neden acaba
  11. Uchiha Obito

Hogwarts legacy ne zaman düzelecek

Oyunun optimizasyonu çöp. Ne yaparsan yap illa fps drop giriyor.
  12. Uchiha Obito

Hogwarts Legacy kasıyor

Oyunun optimizasyonu çok kötü, istediğin ayarı yap yine kasacak. Ne yaparsam yapayım her türlü ayarda yine kasıyor ara sıra
  13. Uchiha Obito

R9 7900x3d vs i9 13900ks

1900ks hangisi?
  14. Uchiha Obito

ryzen 7 5800x 90 dereceyi görüyor

Testte normal değerler, bende de 5800x var oda testlerde bende 80 küsür
  15. Uchiha Obito

Net speed geçilir mi?

MGA5UA
Top Bottom