Trieetz isimli üyenin son içerikleri

1. Trieetz

Iphone 12 Pro mu OnePlus 8 Pro mu alınır?

Arkadaşlar iphone 12 pro Pubgde 90 fps sunuyor değil mi? Öyle bir telefon almam gerek ki en az 4 yıl götürmeli.
  2. Trieetz

Evet 144 hz paneli var sanırım.
  3. Trieetz

Eminmisin dostum? Bak en az 4 yıl idare etmeli...
  4. Trieetz

Hangisi batarya, kamera ve oyun performansında iyidir? bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  5. Trieetz

Critical Process Died Mavi Ekran Hatası

Pc acik degil dmp dosyasini inceleyemiyorum. C:\Windows\Temp sanirim bu konumdaki dosyalari silin. Bu dogru kral ayrica Cpu Z olabiliyor bazen bu sys dosyasi ikisinide belirt ne olur ne olmaz diye. Temp kismi dogru ama.
  6. Trieetz

Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Sistemi tam sekilde belirt yarin bakacagim dostum su an vakit yok telefondayim.
  7. Trieetz

Mavi ekran (olaylı ve karakterli)

@FightForHonor Helal kral. İlk günden bu yana çok iş başarıyorsun. Tebrik ediyorum😊.
  8. Trieetz

Mavi ekran yedim ne yapmalıyım? Sorun nerdedir?(minidump paylaştım)

Konu sahibi, @FightForHonor arkadaşın dediklerini yapıp sonuçları paylaşın. Tekrar mavi ekran alırsanız yeni dmp dosyalarınızı paylaşırsınız.
  9. Trieetz

Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Yeni herhangi bir mavi ekran aldın mı konu açtığın zaman aldığın mavi ekran hatasından sonra?
  10. Trieetz

Critical Process Died Mavi Ekran Hatası

@FightForHonor Bilgisayarda değilim bakabilirmisin kral? Arkadaşın dediklerini yapın bir arkadaşda inceleyecek oda belirtir müsaitse.
  11. Trieetz

Mavi Ekran Yiyorum Nedeni Bu Mudur ?

İnstagram: Trieetz Ekleyin mesaj atın cevap veririm. Mesaj atmadan önce buradan yazdığınızı belirtin.
  12. Trieetz

Uzun Süredir Mavi Ekran Sorunu

Konu sahibi son durum nedir denilenlerin hepsini yaptıktan sonra mavi ekran alıyormusun?
  13. Trieetz

Mavi Ekran Hata Kodları(acil çözüm !)

@FightForHonor son durum nedir beyler?
  14. Trieetz

Kaspersky sildim PC mavi ekran verdi

C:\Windows\Temp içindekileri kaldırın. Windows Update çalıştırın ve Eksik Dosya onarımı yapın bu rehbere bakarak. Memtest86 ile RAM testi yapın ve sonuçları paylaşın.
  15. Trieetz

Bilgisayar Mavi Ekran Sorunu

O zaman kral diğer dediklerimi yap ardından sonuçları paylaş.
Top Bottom