Scaredy

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Scaredy
      G305 i arkadaş kullanıyor laptopta ve bluetooth olmasına rağmen receiver ile kullanıyor. Ürün GHUB da gözüküyor. Kısacası ürününüz kusurlu iade veya değişim...
    • Scaredy
      Scaredy, Mousepad i ıslak mendil ile sildim iz kaldı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Pek tavsiye etmem. Yıkamak daha mantıklı olur ama yıkamak istemezseniz bir sabunlu bez ile silin sonrasında ıslak bezle sabununu alın sonra suyunu kuru bir...
    • Scaredy
      Scaredy, Mousepad i ıslak mendil ile sildim iz kaldı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Mousepad genelde toz tutar ve bunun içinde temizlediğiniz yerin izi çıkmış olabilir. Kumaş olduğundan yıkayabilirsiniz. Kendim yapıyorum ve bir zararı olmadı.
    • Scaredy
      Scaredy, Hp victus 15 laptop oyunlarda kendi kendine kapanıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Victus kullananlardan bildiğime göre victus için sanırım "Omen gaming Hub" var. En rahatı o olacağından oyun oynarken ısı değerlerini kontrol edin eğer +90...
    • Scaredy
      Scaredy, Bütçe 500-600 Kablosuz Oyuncu mouse Var mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Rica ederim umarım istediğiniz gibi gelir.
    • Scaredy
      Scaredy, Bütçe 500-600 Kablosuz Oyuncu mouse Var mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Dpi iyi ve Truemove pro olabilecek iyi sensörlerden. Steelseries iyi marka sadece faresini kullanmadım o yüzden garantisini veremiyorum bozulur mu diye ama...
    • Scaredy
      Scaredy, Rdr2 online da report sistemi yok mu ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kendimde oynadım tavsiyem sürekli sunucu değiştirip hilesiz bulmak yada hileci olsada uzaklaşmak olur. Biz öyle yapıyor hatta bazen hilecilerle anlaşıp...
    • Scaredy
      https://www.trendyol.com/steelseries/prime-fps-gaming-oyuncu-mouse-p-120371525?boutiqueId=638145&merchantId=968&v=1.13.9
    • Scaredy
      Scaredy, Rdr2 online da report sistemi yok mu ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hileler pek banlanmaz rdr2 de fakat Player menu 'yu açın select players kısmından hileciyi seçin select report olması lazım oradan raporunuzu yazın
    • Scaredy
      Scaredy, Yardım Mouse saklanmalı mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bozulacağını pek sanmam. Bataryalı elektronik eşyaları saklarken %50 üzerinde bir kondisyonda sakladığınızda döndüğünüzde olacak olan olay %6 7 lerde...
    • Scaredy
      Trust markalı farenin sensörü direkt optik sensör ayriyetten bir açıklama yok. ajazz aj099 da optik fakat paw 3311 kullanıyor kısaca daha iyi diyebiliriz...
    • Scaredy
      Scaredy, Sorunlu Ram fps düşür mü? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ramlerdeki sorunun ne olduğunu bilmeden pek bir şey yapılamaz ayriyetten sorunlu ram fps düşürmekten ziyade bilgisayari çökertir, Mavi ekran verdirir...
    • Scaredy
      Eliniz büyükse tam garanti veremem orta - büyük arası gibi diyim bu afreye. Oyun için olur tabi 12.000 dps fena olmayan bir sensör ile güzel bir fare...
    • Scaredy
      Scaredy, Yardım Mouse saklanmalı mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yeni bilgisayar almayacaksanız satmanız daha iyi olur ayriyetten saklayacaksanız bataryayı %50 üzerinde tutup oda sıcaklığında bir yerde kalması yeterli...
    • Scaredy
      Bütçe arttırırsanız Direkt usb type c ile şarj olan ajazz var https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-AJ099-SUPERLIGHT-12000DPIa-Programlanabilir/dp/B0CLGFT392
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,823
Üyeler
140,559
Son üye