Mustafa_ isimli üyenin son içerikleri

1. Mustafa_

İnceleme -----------

İyi, hoşta bu laptop yerine ne alınmalı peki? 35k Bütçem var ne önerirsin mesela? Bu ürünün alternatifi ne? Performansı ne kadar fark edecek? Konuna bunları da eklersen çok daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Çünkü alacak insanlarda bir soru işareti oluşturuyorsun. Soruyu çözmek de sana kalıyor.
  2. Mustafa_

Victus Gaming Laptop 16-s0015nt (7Z586EA) WİFİ performansı çok kötü.

Yok hocam kapalı. Sürücüdendir yüksek ihtimal dedim ama güncelleyemeyince bir konu açayım dedim. Sil yükle yapayım dediğiniz gibi umarım düzelir. 1706908621 Sürüm aynı kaldı fakat windows kendisi kurduğundan mıdır bilmiyorum bir sorun olmuş sanırım şuan sil yükleden sonra düzeldi. Eyw hocam...
  3. Mustafa_

Sürücü eski gibi geldi bana da ama sürücü güncelleyemedim nedense olmuyor. Kaldırıp deneyeceğim dediğiniz gibi fakat hangisi bunun driverı ? Daha önce Wi-Fi özelliği olan bir cihaz kullanmadım. Hep toplama ve kabloluydu. En üstteki sanırım ama yine de emin olayım.
  4. Mustafa_

Anlayamadığım şekilde mobil telefonumdan bile kötü performans veriyor. İndirme hızını baya az yansıtıyor. 90 civarı oynayan bir internetim var mobilde de benzer düzeyde veriyor fakat laptopta ölçtüğümde 30 veriyor. Sürücülere baktım wifi sürücüsünde sürüm 3.0.1.1284 olarak gözüküyor.
  5. Mustafa_

25/30bin bandında laptop önerisi

Link çalışmıyor hocam.
  6. Mustafa_

Casper excalibur g870 almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Yani aradaki fiyat farkını da göz önünde bulundurursam benim attığımdan muazzam farklı değil. Diğer arkadaşın attığı victus modeli daha iyi gibi geldi. He sizinkinin avantajı win11 ile gelmesi var tabi. https://www.epey.com/laptop/hp-victus-gaming-16-s0015nt-7z586ea.html Hem bu modelde işlemcide...
  7. Mustafa_

Farkındayım. Ama bana 35lik bir laptopun 40k maliyeti olacak ramleri ve hafızayı yukseltirken. He ona da kabulum sıkıntı yok. Bakacağım. Belki bütçe arttırırım belli olmaz. 16 ram ve 500 hafıza istemiyorum orası kesin ama bakalım durum neyi gerektirecek. 1706368467 Laptop almayı da bu yüzden...
  8. Mustafa_

Hocam öneriniz varsa link atarsanız sevinirim. Bu fiyat seviyesinde çoğunda i5 var 32 gb ram dönemimiz için şart olmaya başladı. 16 yetmiyor hiç bulaşma gibi bir düşüncem yok. 1 tb hafıza olayı da yakın zamanda hafıza yükseltme derdim olmadan götürür. Kağıt üzerinde f/p olarak en iyisi gibi...
  9. Mustafa_

Hocam masaüstü ayrı alacağım. Şuan 1660superli var. Laptop aldiktan sonra bir tane de 5000 serili bir masaüstü alma hayalim var. Ama şuan üni olayları var. Seneye kardeşim de ünide. Bir laptop şart oldu yani.
  10. Mustafa_

https://www.epey.com/laptop/casper-excalibur-g870-1342-dfb0x-b.html Bu laptopu almayı düşünüyorum. Daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum.
  11. Mustafa_

Öneriniz varsa bütçede esnemeler yapabileceğimi belirtmiştim. 1706364687 Link atar mısınız hocam bakayım karşılaştırarak. 1706364723 4060 lilari da atar misiniz hocam bi bakayim.
  12. Mustafa_

25/30 K bandında bir laptop arıyorum. Laptop piyasasına tam hakim değilim o yüzden tavsiyenize ihtiyacım var. Güncel oynadığım oyunların ram tüketimi için 16 değil de 32gb ram anca yeter diye düşünüyorum (benim kasalı pc den yola çıkarak) ama 32li bir laptop da görmedim desem yeridir. Siz...
  13. Mustafa_

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

Şuan alacağım klavye 3500 TL ye geliyor sorun fiyatı değil istediğim özellikleri barındırmıyor.
  14. Mustafa_

Gamepower throne alınır mı?

Eğer iriysen (veya geniş takılmayı seviyorsan) bu koltuk kesinlikle alınmamalı. Daha çok zayıf ve orta boyutlardaki kişiler için tasarlanmış gibi. En azından benzer deneyimlerimden bunu çıkarttım. Ben iri birisi olarak koltuk alırken çok detaylı araştırmıştım ve genel oyuncu koltuklarının...
  15. Mustafa_

Sınıfta Sıkıntı Yaşıyorum

Dostum oyunda değil gerçekte de konuşuyorum Orada belirtmek istediğim şuan 2005 lilerde sorun var o yüzden samimi değilim dedim. Yoksa lisede ortaokulda gayet yeteri kadar arkadaşım vardı. Hala da konuştuklarım var. 1705227165 Sen asosyalden çok şuan sınıfındaki kişilerle kafa yapın uyuşmadığı...
Top Bottom