M

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• M
      Monster24, Klavye kategorisinde Hot Swappable Klavye Önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Hot swappable ve kablosu değişebilen minimum %75 ebatlarında bir mekanik oyuncu klavyesi arıyorum. Kablosuz kullanımı olması önemli değil ancak kablosu...
    • M
      Monster24, DTS:X Lisansımı Görmüyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Konu hala aktif. Bilen var mı? Kulaklık modeli yükselince DTS lisansını görmüyor bir türlü aktifleştiremedim.
    • M
      Monster24, Kulaklık, Mikrofon kategorisinde DTS:X Lisansımı Görmüyor başlıklı bir konu açtı.
      Logitech G Pro X Wireless kullanıyordum. DTS X sıkıntısız lisanslanmıştı bunda. Kulaklığımda problemler oldu garantiye yolladım bir üst modeli olan G Pro X...
    • M
      Monster24, Hot Swappable Klavye Tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam linkteki Akko 3108 indirimde şuan. Vergisiyle 1850 TL'ye geliyor bu model nasıl bir bilgin var mı? Akko 3108
    • M
      Konuyu hic okumadan yazdın sanırım. 200-300 TL daha koy şunu al der gibi bütçemin 5 katı fiyatına klavye önermişsin.
    • M
      Konu güncel. tavsiyeleriniz var mı?
    • M
      Monster24, Klavye kategorisinde Hot Swappable Klavye Tavsiyesi başlıklı bir konu açtı.
      Hot Swappable Lineer Switch bir klavye arıyorum. %75 veya tam boy. Ses tekeri olursa güzel olur. Şuanda Gamakay MK61 kullanıyorum %60 klavye. küçük geliyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,178
Üyeler
140,610
Son üye