• K
      kontofmonte, Win 11 Sürekli Mavi Ekran başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bilgiler için çok teşekkür ederim hocam aynen öyle normalde olması gereken 32 de işte malum türkiye ekonomisi çok sağolun herşeyi için
    • K
      yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler ram slotunu değiştirince yine aynı testler de ram hata verse bile sorunsuz çalışıyor bilgisayar geceden beri keşke...
    • K
      Nasıl yani hocam 1708467709 1708467782 Hocam 50 tane sekme açtım oyun açtım hiç ram 95lere dayandı bozuk ramle bu işlemler yapılır mı ya windows dosyaları...
      • 17084676847435486498667074175024.jpg
    • K
      Aynen şimdi 2. Ye taktım memory diagnostici çalıştırdım yine donanım sorunları algılandı dedi windowsu yükleyememiştim biri yerini değiştirdim oldu demişti...
    • K
      4. Slota takılı en sağdaki slot ki hep öyle kullanıyordum 4 5 yıldır
    • K
      Sorma hocam ya 2000 küsür hata verdi daha 4 de 2 sinde anlamadım ki nasıl bozuldu ram memory diagnostic çalıştırdım şimdi oda donanım sorunları algılandı...
    • K
      donanımsal olsa format atmadan önce hiç bir sorun yoktu ki format atar atmaz bozulmuş olması lazım ramin :D
    • K
      kontofmonte, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Win 11 Sürekli Mavi Ekran başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar sorunsuz win 11 pro kullanıyordum ara ara 3 6 ayda bir format atarım temiz kurulumu seviyorum bilgisayar karmaşık olunca biraz ayar oluyorum öyle...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,494
Üyeler
138,366
Son üye