Arda22 isimli üyenin son içerikleri

1. Arda22

KIRMIZI PASAPORT DAMGA

Hayır gerek yok maddi durumunuz iyiyse ingiltere en kolay vize veren ülkelerden amerika çok zor vize veriyor onun için diyorum çok dolu olmayan pasaportta vize vereceklerini sanmıyorum
  2. Arda22

KIRMIZI PASAPORT DAMGA

İkisi alakasız vizeler hocam fakat ingiltre vizesi çıkardıysanız abd daha kolay vize veriyor Bu ülkelere girebilirsiniz vizesiz pasaportunuza damga vuruyorlar
  3. Arda22

Kedim aşırı tüy döküyor (önüne geçilmezse sahiplendirilecek :( )

Öncelikle böyle bir kediyi enkazdan kurtarıp sahiplendiğiniz için teşekkür ederim Konudada denildiği gibi somon mamasıyla daha az tüy döker ve tararsanız çok iyi olur
  4. Arda22

Çok Fazla Mastürbasyon Yapiyorum Nasil Kurtulabi̇li̇ri̇m? (KONU CİDDİ)

Hala devam ediyorsa @Perma Yİyecek Birisi
  5. Arda22

Manitanın ablası mesajlarımızı okumuş ne yapmalıyım

En mantıklı seçenek
  6. Arda22

500tl ile ne yapılır

Bu konu açılıyorsa o muhabbet hep dönüyor zaten zevklide bence
  7. Arda22

500tl ile ne yapılır

Konuya ilk öneriyi yapan arkadaşın önerissi mantıkı o konuda @Perma Yİyecek Birisi yardımcı olur
  8. Arda22

Bu alfabeyi bilen var mı ?

Osmanlıca bu bunu okumayabilecek birini bulmanız çok zor osmanlıcada tek sesli harf olduğu için direk kelimenin yazılışını ezberlemiş olması lazım okuyacak kişinin
  9. Arda22

1 MIlyon Euro ile Neler Alınabilir?

İstediğin çoğu yerde sıfırdan ev araba alıp hayat kurabilirsin
  10. Arda22

İCARDİ : Ben izin vermeden çıkamazsınız ! [ Rezillik ]

Bir çoğu yunanistandada var hocam ben şahsi olarak konuyu çok araştırmaya çalıştım bizdeki olaylardan sonra Olumpiakos başkanı ülke medyasını büyük kısmını satın aldı mesela sırf itibarını toparlayabilmek için adam ligin içinden geçti
  11. Arda22

Önce başkan sahaya girip hakemi dövdü sonra taraftar sahaya inip oyuncuları dövdü en son vir derbi sonrası bir takımın başkanı sahaya girip silah çekti şimdi maçlar az taraftarla oynanıyor
  12. Arda22

Kesinlikle bir çözüm bulmalıyız yoksa sonumuz yunanistan gibi olacak
  13. Arda22

Fenerbahçe Sahadan Çekildi

kendi takımımı ciddi olarak kınıyorum zaten çekilecekler sen niye ilerde milli takım formanı giyecek oyuncuları gol atıp rezil ediyorsun çocuklar zaten urfaya bugün maç yapıp gelmiş
  14. Arda22

17 yaşında olan biri tek başına Bulgaristan'a otobüs ile gidebilir mi?

Hocam benim bildiğim annenizin ve babanızın muvafakatname vermesi gerekiyor ama emin değilim
  15. Arda22

GTA 4 Adanalı Trailer

Editleriniz güzel hocam beğendim elinize sağlık
Top Bottom