Gl0ve isimli üyenin son içerikleri

1. Gl0ve

11K Bütçeye Hazır/Toplama(Aynı siteden) PC önerisi

İndirimler ne zaman olur peki?
  2. Gl0ve

11K Bütçeye Hazır/Toplama(Aynı siteden) PC önerisi

Bütçem 11K şuanda Sinerjide bulduğum bu sistemi almayı planlıyorum tavsiye ve fikirlerinizi belirtirseniz iyi olurhttps://www.sinerji.gen.tr/sinerji-lunaspia-v2-ryzen-5-3600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-41195
  3. Gl0ve

Bir sistem almayı düşünüyorum Sinerji Lunaspia V2 nasıldır?

Bir sistem almayı düşünüyorum İtopya ve Sinerjide biraz gezindim ve bu sistemi buldum hoşumada gitti sizin fikirleriniz ve önerileriniz nedir fiyatı pek aşmak istemiyorum https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-lunaspia-v2-ryzen-5-3600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-41195
  4. Gl0ve

50 TL'ye Kadar Klavye Önerisi?

Tamam hocam sağolun , 1 hafta beklemek yerine A101'in sitesinden sipariş verdim umarım bi sorun yaşamam
  5. Gl0ve

Galiba yanlış anladınız demek istediğimi ben daha çok yumuşak hisli seviyorum tuşları fakat bütçe belli olduğu için pek seçenek şansım yok , bazı klavyelerde ilk alındığında sert olup ta sonradan birazda olsa yumuşama olur ya hani o olay A101'den aldığınız klavyede varmı diye sordum
  6. Gl0ve

Hocam tuşların sertlik düzeyi nedir ve kullandıkça yumuşyormu?
  7. Gl0ve

Yeni MSİ RTX3050Tİ Laptoplar !!

Kardeşim o paraya 3060 lı Masaüstü toplanır
  8. Gl0ve

14-15K Sistem Önerisi

Yakın bi arkadaşım 3060'lı bi sistem alacağını söyledi bende bütçesini sorup buradan yardım alma kararı aldım.
  9. Gl0ve

Corsair Void RGB Elite ile Ses kasılır mı

Hocam kasılır ve yönler net anlaşılmasa bile Valoranta yeni ses teknolojisi gelmişti onu açtığınız zaman yönler gayet belli oluyor
  10. Gl0ve

Anne Pro 2 mi Gamakay Mk61 mi?

Hocam eğer marka olarak fark etmez diyorsanız RedDragon klavyelerede bakabilirsiniz
  11. Gl0ve

R5 3600 hangi ekran kartına kadar

Fakat 1080P de kullanacaksanız 2070 ile kullanabilirsiniz diye biliyorum.
  12. Gl0ve

R5 3600 hangi ekran kartına kadar

Çözünürlüğünüze göre değişir fakat @EasyWinSniper nin dediği gibi 2K bir monitörünüz varsa 3060'ta kullanabilirsiniz
  13. Gl0ve

Rehber İşlemciden Anahtarlık Nasıl Yapılır

Dostum sana kötü bi haberim var Bu konu Ocağın başında açıldı ve o adam çoktan o işlemciyi bulmuş olabilir
  14. Gl0ve

Elinize sağlık hocam XD
  15. Gl0ve

Dediğiniz doğrudur fakat marangozdan rica ettiğim için deliğin boyutunu seçme şansım yoktu ve o kadar büyük bir delik olmasına rağmen halkayı geçirirken biraz zorlandım.
Top Bottom