ensbhdr55 isimli üyenin son içerikleri

1. ensbhdr55

Samsung odyssey G4 27'' 240 Hz Nasıldır?

HDMI ile bağladğım ilk etapta şuanda elimdeki LG 24GN650 B monitör ile aynı gibi gözümle bile hissediyorum ghosting olmadığını. Renkleri ve parlaklıkları hemen hemen aynı LG ile. Test isteyen varsa atabilirim LG ve G4 ün ayrı ayrı ufo testlerini. DP kablo ile bağladığımda daha iyi olacağını...
  2. ensbhdr55

Samsung odyssey G4 27'' 240 Hz Nasıldır?

Benim G4 geldi 240hz de testini yapıp iletirim buraya, elimde LG GN650B var ikisiyle karşılaştırıp buraya yazarım, DP kablo ile deneyeceğim.
  3. ensbhdr55

🖥️ MONİTÖR ALDIM! Dell G2524H 240 Hz - 24.5"- FAST IPS 🔥

İncehesapta düşmüş ya bende gördüm şimdi stok bitti yazıyor 4999 daha 2 gün önce 5500 e almıştım bende… Benim anlamadığım bu monitör neden ucuz . 25 inci bile daha pahalı.
  4. ensbhdr55

🖥️ MONİTÖR ALDIM! Dell G2524H 240 Hz - 24.5"- FAST IPS 🔥

hayırlı olsun bende bir çılgınlık yapıp şunu aldım dün gece 5700 TL'ye https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g4-ls27bg400euxuf-27-inc-240hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-ips-gaming-monitor-p-HBCV00004S9LLR?magaza=%C4%B0nce%20hesap
  5. ensbhdr55

PHANTEKS P360A MESH aldım H.O / G.O ?

Ben 540 TL'ye almıştım zamanında şuanda pahalı evet.
  6. ensbhdr55

PHANTEKS P360A MESH aldım H.O / G.O ?

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=11258 bu fanlarla beraber almıştım bende... hayırlı olsun.
  7. ensbhdr55

Öneri Hawk Future yerine alınabilecek alternatif ?

Future neredeyse 1 olacak ben çok memeunum. 4-5 yıl önce o kadar para vereye gerek yok deyip almamıştım, keşke alsaymışım diyorum şimdi.
  8. ensbhdr55

Öneri Hawk Future yerine alınabilecek alternatif ?

future aldım
  9. ensbhdr55

Yardım Hawk future vs xprime king fabric vs xdrive toryum

uzun süre kullanımda belli olur rahatlığı , mağaza gittiğinde hemen hemen bütün koltuklar rahat gelir zaten. Değerlendireceğim senin yazıklarını da teşekkür ederim.
  10. ensbhdr55

Bu gibi ürünlerde minimum 1 ay civarında aktif kullanım gerekiyor raha tmı değil mi ağrı yapar mı diye , forumda kullanan arkadaşların yorumları o yüzden önemli. Çünkü ürünün verdiği etkiyi minimum bu süre zarfında hissedebiliyorsun. Future a yakınım şuan almak için ama o kadar para vermeli...
  11. ensbhdr55

Selamun aleyküm iyi forumlar, Kullanan arkadaşlar var mı ? varsa memnun musunuz ? artı ve eksileri nelerdir. Xprime king 3799 TL yerine hawk future'da ne gibi farklar olabilir ? 6700 TL vermeye değer mi arada 3 bin fark var. Ara model olarak gördüğüm xdrive toryum nasıldır bunlara göre ...
  12. ensbhdr55

🔥İndirim Xprime Oyuncu Koltuğu İndirimleri 3799₺ Cool, King, Omega Modelleri

özelden fotoğraflarını atar mısın dostum bana markusun. 1697395214 var mı bunların dışında önerisi olan ?
  13. ensbhdr55

🔥İndirim Xprime Oyuncu Koltuğu İndirimleri 3799₺ Cool, King, Omega Modelleri

Konu dışı ve konu içi sayılabilir Prime Üyeleri için günün fırsatı: xDrive 15'Li Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah https://amzn.eu/d/aCiPkUr bu mu. Xprimelardan önerdiğiniz var mı ? Ikea markus a oturdum bugün çok rahat ve alınabilir ama fiyatı 6500 TL Bunların haricinde...
  14. ensbhdr55

iphone 15 mi 14 pro mu?

Alıyorsun eline para geçince kaydediyorsun o kadar. Bu sadece bir öneri tabii ki ben ırağa gittim aldım geldim gözümü karartıp ☺️
  15. ensbhdr55

iphone 15 mi 14 pro mu?

Yd 15 pro max.
Top Bottom