Enis_53 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Amd a8-6410M işlemci intelin hangi işlemcisine denk

Amd A8-6410 işlemci intelin hangi işlemcisine denk. Biraz araştırdım i5 diyorlar ama hangi nesil i5 e denk. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. E

Ps4 mortal kombat 11 türkçe yama yapmak

Yama dışında Türkçe yapma şansım yokmu
  3. E

Ps4 mortal kombat 11 türkçe yama yapmak

Merhaba arkadaşlar ps4 için mortal kombat aldım bugün. Oyunun story modunu anlayamadığım için Türkçe yama yapmak istiyorum. Okuduğum bir kaç yerde yama yapabilmek için cihazın kırık olması gerektiği yazıyordu. Cihazı kırmadan nasıl Türkçe yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. E

windows kurmak için boot menüye girmek

Yaptım arkadaşlar windowsu kurmadan önce eski windowsu silmemiz gerekiyormuş.
  5. E

Ne yapbilirim
  6. E

7. E

Yaptım windowsu kurabildim ama bilgisayarı açınca windows 10 ve windows 7 arasında seçim yapmamı istıyor ve windows 7 seçip entera basıyorum açılıyor. Ama wifi göstermiyor sadece kablolu internet işareti var o da kablo takmama rağmen çarpı. 1617112658
  8. E

Rufus da sadece uefı çıkıyor. Disk bölümü düzenini gpt den mbr ye çevirince bios(ya da uefı-csm) oluyor. Legacy nasıl seçebilirim
  9. E

Yaparım da bi halletsem şimdi de error verdi
  10. E

Bil Pc 32bitdi ram yükselttiğim için 64 yapıcam ek olarak bir şey yapmam gerekiyor mu?
  11. E

1617106264 Windows sandisk adlı usb bellekde
  12. E

13. E

Bir seçenek belirleyin yazıyor. Altında devam(çık ve windows 10 ile devam et) Sorun gider ( bilgisayarınızı sıfırlayın veya gelişmiş seçeneklere bakın) Kişisel bilgisayarınızı kapatın Yazıyor hangisinden devam edicem 1617105780 1 kere mi basıcam veya basılı mı tutucam 1617105883 F2 ye bastım...
  14. E

Yaptım yaklaşık yarım saattir windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın yazıyor
  15. E

olmadı
Top Bottom