DonanımFikir isimli üyenin son içerikleri

1. DonanımFikir

Nickimi nasıl değişicem

Ali gayet de normal güzel bir isim, beğenmemeni anlayamadım. 1711645230 Büyük ihtimal ile o ismi koymana asla izin vermezler. Her isimi kabul etmiyorlar, kullanıma uygun herkes tarafından uygun görülecek isimleri kabul ederler diye düşünüyorum.
  2. DonanımFikir

Okul Öğrencinin telefonuna el koyabilir mi?

Telefonu gasp eder gibi alma hakları yok, neticede senin malın olan bir şey. En kötü ihtimalle bu durumdan ötürü disiplin vb. olabilir. Ayrıca okulundaki yetkililerin de vicdanına kalmış ceza boyutu. Bunu hem konudaki insanlar hem de konu sahibi için diyeyim.
  3. DonanımFikir

Erdoğan'ın Ankara mitinginde "İsrail ile ticareti kes" pankartını açanlar gözaltına alındı

Dostluk başka , alışveriş başka misali.. Bu sözü anlayan anladı bu konu için. Zaten serbest bırakılırlar da saçma olmuş. Ayrıca pankartı açanlar kullandığı deterjanından abur-cuburuna kadar İsrail'i destekleyen firmalar olduğunu da bilmiyorlardır.
  4. DonanımFikir

Türknet Gigafiber 199TL

Galiba doğru site yine de kontrol edersin. Çok iyi fiyat. Bence uzun süre devam etmez. Fiyat kıyası olarak Superonline 100mpbs'yi bile 400 küsür TL söylemişti bana, Gigafiber hem hızlı hem de birçok ayrıcalığı da var şahsen.
  5. DonanımFikir

🔥İndirim Bisküvi Kek Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi Kek Gofretlerde aynı üründen 1 ALANA 1 HEDİYE

Bende de stokta görünmesine rağmen gofret iptal edildi. THH 'ye başvurmak mantıklı mı olurdu? 1711020091 Aynı durum bende de oldu. Fırsatlar kampanya günün gece yarısı başlıyor ilk fiyat indiği gibi sabahtan mağaza teslim almak şart gibi.
  6. DonanımFikir

Trendyol puanı nasıl nakite çevirebilirim

İhtiyacın olan ürünü almak daha iyi. Market ürünü alabilirsin . https://www.trendyol.com/sr?mid=179385 Başkası puanı veya satacağın ürünü almak istediğinde illaki iskonto isteyecektir. O yüzden, zaten miktar da aşırı fazla değil bence.
  7. DonanımFikir

❌İndirim Bitti! Madame Coco Diamanta 5 Parça Sürahi Seti 2X Alımda Adet 46TL

Bir ürünü sepete ekle Kupon ekle kısmında görünür 25TL galiba.
  8. DonanımFikir

amazondan alınan ürünün fiyatının düşmesi

Hediye kartı olarak tanımlanıyor...
  9. DonanımFikir

Forum bağımlısı mıyız?

Dengeli kullanım her zaman faydalıdır. Forumlarda arkadaşlıklar kuruluyor, sohbet muhabbet yapılıyor. Anlamadığın bir çok konuda insanlara sorabiliyorsun vb. bunlarda etkili diye düşünüyorum.
  10. DonanımFikir

🔥İndirim Mis gibi fiyatlı monitör

Yanlış . 27 İnç James Donkey monitör kullanıyorum. Gayet de iyi. 4 sene olacak. Ara sıra kendi kendine kapansa bile herhangi başka sorun yaşamadım. Konudaki ürünün fiyatı iyi ama o fiyatlara daha iyi monitörler düşüyor ara sıra.
  11. DonanımFikir

Aldığım DLC'yi iade edeyim mi?

ATS bence ETS2'den daha iyi. ETS2'yi 356 saat oynamış birisi olarak söylüyorum. O para ile farklı oyun alabilirsin tabii ki bence pahalı 18 dolar .
  12. DonanımFikir

15 Liraya lahmacun buldum yemeli miyim ? + sınırsız ayran salata(Yarın Foto geliyo tkpte kal)

Ben de merak ettim, kıymasını az tutuyor desek zaten lahmacundaki garnitürler ve ekmek bile az masraf değil bu devirde. Bence şans verilir, yine de oradaki görevlilere sormanı öneririm. Ne olur ne olmaz. Ayrıca Ucuz etin yahnisi yavan olur derler.
  13. DonanımFikir

Seçim süreci garip şekilde sakin

Artık siyaset gündemi eskisi gibi hararetli değil. Bana göre muhalefet eski gücünde değil, hatta seçmenlerin de apolitikleştiğini düşünüyorum Dediğin gibi yerel seçim olmasının da etkisi var.
  14. DonanımFikir

❌İndirim Bitti! MANGAL SETİ 💥💥💥87 TL💥💥💥

Ben de satın aldım, sağolasın. Muhtemelen bi basamak eksik yazdı satıcı ayrıca.
  15. DonanımFikir

🔥İndirim Amazon Mangalarda İndirim

Ben de bilmiyorum rastgele aldım, ama araştırmak lazım tarzına göre, bi de tüm seriyi alacaksan bi bölüm kitabı ucuz diğer pahalı oluyor.
Top Bottom