• B
      Berkann, 7k bütçe IPS Monitör başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam 27inç bakıyorum sadece, şunların arasında kaldım son olarak...
    • B
      İlk defa görüyorum bu markayı nasıldır acaba ? Başka önerilere de açığım
    • B
      Hocam yazmayı unutmuşum 27inc lazım
    • B
      Berkann, Monitör kategorisinde 7k bütçe IPS Monitör başlıklı bir konu açtı.
      Herkese merhaba. 7k bütçe ile f/p monitör arıyorum. Ips panel olursa ve pivot özelliği olursa iyi olur. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
    • B
      Berkann, Ofis için 20k laptop önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bu fiyata başka var mıdır acaba hocam ? Ekran kartlı bulabilir miyim
    • B
      Berkann, Laptop Önerileri kategorisinde Ofis için 20k laptop önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Genelde ofis işlerinde kullanılacak , excel word vs seri bir şekilde kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
    • B
      Berkann, iPad için kalem önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Markası neydi hocam hatırlıyor musun
    • B
      Yapışmasa da olur hocam kendim şarj ederim, fiyat farkı sadece ondan mıdır ? 1708014740 Denk gelirse bakayım
    • B
      Amazondan aldım. 1 yıla yakın bir süredir kullanıyorum. Stylus muydu neydi markası? Şu an isim var bittiğinde link atarım. Amazondan bir bak sende. 300-500₺...
    • B
      Eğim özelliği sadece Apple notlarda çalışıyor. Goodnotes de çalışıyorsa bile fark etmedim. Onun dışında resim falan yapiyorsan basınç sensörü yok. Ben gayet...
    • B
      https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0897JSF5T/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&th=1 şundan mıydı acaba sizinki? Aynı markanın 650tl benzer bi...
    • B
      iPad Air 5.nesil hocam 1708011312 Not tutarken bi sıkıntı yaşatır mı hocam ? Bi bakayım siz de link atabilirseniz çok iyi olur.
    • B
      Hocam uzun vadeli düşünmüyorum. Mayıs-Haziran a kadar kullanabilsem yeter diye çok pahalı almak istemiyorum 1708011005 300-500 civarına idare edecek bi...
    • B
      Berkann, Tablet Bilgisayarlar kategorisinde iPad için kalem önerisi başlıklı bir konu açtı.
      İpadime derslerde not tutmak için kalem arıyorum. Uygun fiyatlı önerebileceğiniz bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,523
Üyeler
140,213
Son üye