Neler Yeni

Yeni Sistem Hakkında İpucu

yilmazprm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yılmaz Yılmaz
Yeni sistem hakkında biraz ipucu alabilir miyiz dolar her geçen gün artarken belirli olmayan tarihi beklerken websitelerdeki donanım arşivi önerili hazır sistemlerin fiyatı artmakta. Tek bildiğimiz monitör dahil değil. Haftaya da uzem eğitimleri başlıyor ünilerde ve sistemimiz yok bütçe hazır. Yeni sistemin fiyat aralığı ne olacak ya da Freedom sistemden daha iyi olacak mı bilgi verirseniz çok makbule geçer fütursuzca sayfa yenileyip haber bekliyoruz yeni sistem hakkında

$ilentt

80+
Şuan doların ve virüsün etki ettiği durumlarda sistem toplamanızı tavsiye etmiyorum ama illa lazım diyorsanız, ryzen 5 1600 12nm li ve rx 570 li bir sistem size şuan en uygun fiyattan gelebilir.

Examinate

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Coşku
Bende sistemi bekliyorum. Şimdi alıp sistem çıktığında pişman olmaktan korkuyorum :(

yilmazprm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yılmaz Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan doların ve virüsün etki ettiği durumlarda sistem toplamanızı tavsiye etmiyorum ama illa lazım diyorsanız, ryzen 5 1600 12nm li ve rx 570 li bir sistem size şuan en uygun fiyattan gelebilir.
İncehesapta ki Freedom sistemi alabilirim lakin rainbow gibi oyunda kaç FPS verir bilmiyorum ayrıca yeni gelecek sistem iyi mi olucak kötü mü ona göre bütçemi zorlayabilirim

yilmazprm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yılmaz Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolar 6.60TL oldu bilemedim :))))
Ertelendi yani :/ Peki hocam sizden isteğimiz incehesap Freedom hazır sistemine seçenek olarak rx580 eklese olmaz mı iletişime geçseniz yani o sistemlere bi ayar çekseler fiyat önemli değil seçenek yok ?

lord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Abdullah Sevinçtekin
Bende toplamayı düşünüyorum ama bu dönemde toplamak çok saçma, daha dün xpg 8gb ram 270 TL den 330 TL oldu. Bence ertlemelisin.

tuğra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Tuğra
Instagram
tugravci
Facebook
100015605645249
İkinci ele yönelebilirsin dostum.

Doların seyrine göre sistem toplamanızı önermem, çünkü dolar sürekli dalgalanıyor ve yarın ne olacağı belli değil, eğer bütçeniz hazırsa şu an PC toplamak mantıklı. Bu şekile binlerce insan sistem almayı kur yüzünden geciktirdi ve genel olarak pişman olan çok oldu. İndirimleri takip etmenizi öneririm.

$ilentt

80+
İncehesapta ki Freedom sistemi alabilirim lakin rainbow gibi oyunda kaç FPS verir bilmiyorum ayrıca yeni gelecek sistem iyi mi olucak kötü mü ona göre bütçemi zorlayabilirim
Sistemin ne kadar olduğunu ve özelliklerini yazar iseniz bi fikir ediniriz belki alınabilir.

Kaymaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Özmen
Bence 5 bin TL civarında olabilir çünkü kasanın arkasında Corsair fanı vardı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,625
Üyeler
138,386
Son üye
revenge1337
Top Bottom