Neler Yeni

Yeni Alacağım Sistem İçin Öneri Ve Tavsiye

Jimmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Akif
öncelikle merhaba bilgisayar toplama konusunda çok heyecanlı ve yeniyim topladığım ilk sistem cahilliğime Sayın toplamış olduğum Bu sistemin yanlış ve abartı tarafları nasıl daha fiyat performans bakımından iyileştirilebileceği ve parça önerisi hakkında bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem şimdiden teşekkür ediyorum bütçemin 8000 e zor dayandığını belirtmek istiyorum

Ekler

• IMG_20201001_215243.jpg
    IMG_20201001_215243.jpg
    63.1 KB · Hit: 53

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Pahalı olmuş, ayrıca PSU olarak ne kullandınız? Anakartta çok iyi değil.

Jimmy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle merhaba bilgisayar toplama konusunda çok heyecanlı ve yeniyim topladığım ilk sistem cahilliğime Sayın toplamış olduğum Bu sistemin yanlış ve abartı tarafları nasıl daha fiyat performans bakımından iyileştirilebileceği ve parça önerisi hakkında bana yardımcı olabilir misiniz rica etsem şimdiden teşekkür ediyorum bütçemin 8000 e zor dayandığını belirtmek istiyorum
ben psu olarak ne alacağımı bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pahalı olmuş, ayrıca PSU olarak ne kullandınız? Anakartta çok iyi değil.
psu ve anakart için bir öneride bulunabikir misiniz ve nasıl daha ucuza benzer bir sistem toplayabilirim

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
ben PSU olarak ne alacağımı bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

PSU ve anakart için bir öneride bulunabikir misiniz ve nasıl daha ucuza benzer bir sistem toplayabilirim
AsRock B450 Pro4 kullanın anakart olarak. PSU olarak Corsair VS650 olabilir veya Sharkoon SHP650.

Top Bottom