Neler Yeni

Yazılımcılar Kulübü (Alımlar Durdurulmuştur)

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
İsmail
Adım İsmail 2004 doğumluyum yazılıma aşırı derecede meraklıyım henüz lise 2. Sınıf olmama rağmen Python da 2 sertifikam var freelancer olarak Pythonla masaüstü uygulamalar geliştiriyorum genelde sık kullandığım kütüphaneler
PyQt5
Selenium
Time
Sqlite3

Şimdide kivy kütüphanesini araştırıyorum zamanında C# ve java öğrenmeye de çalıştım fakat pek ilgimi çekmedi ama yinede temel C# bilgim var ingilizcem pek iyi değil ancak yazılımda sıkıntı olduğunda İngilizce kaynak araştırmaktan çekinmem

asemih159

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Semih
Adım İsmail 2004 doğumluyum yazılıma aşırı derecede meraklıyım henüz lise 2. Sınıf olmama rağmen Python da 2 sertifikam var freelancer olarak Pythonla masaüstü uygulamalar geliştiriyorum genelde sık kullandığım kütüphaneler
PyQt5
Selenium
Time
Sqlite3

Şimdide kivy kütüphanesini araştırıyorum zamanında C# ve java öğrenmeye de çalıştım fakat pek ilgimi çekmedi ama yinede temel C# bilgim var ingilizcem pek iyi değil ancak yazılımda sıkıntı olduğunda İngilizce kaynak araştırmaktan çekinmem
Aramıza hoş geldin!
İmzanı eklemeyi unutma.

omersshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer Yaman
Yazılımcılar Kulübü

Yazılımcıları bir araya toplayan bu kulübe katılmak için;

Aşağıya alakadar olduğunuz programlama dillerini yazın ve kendiniz tanıtın. Ben size dönüş yapacağım.
Eğer kulübe alınırsanız aşağıya eklediğim kodu imza bölümünüze ekleyin. Kodu eklemek için imza düzenleme bölümünden çark butonuna tıklayın ardından kodu yapıştırın.

İmza
Kod:
[B][COLOR=RGB(250, 197, 28)]Yazılımcılar[/COLOR] [COLOR=RGB(247, 218, 100)]Kulübü[/COLOR] - Katılımcı[/B]
İmzayı değiştirmeden kullanın lütfen

Yazılıma nereden başlanmalı? İşte cevabı... tıkla

IDE Nedir? ve En Çok Kullanılan IDE’ler... tıkla

Katılımcılar
  1. @asemih159 - Kurucu
  2. @Railof
  3. @KaanCK
  4. @Alessandro
  5. @Zulfiqar12
  6. @Efe_Tkn
  7. @Pilavli Borek
  8. @fallin
  9. @TerabyteForever
Web olarak PHP HTML CSS JAVASCRIPT kullanıyorum bir de unity de C# biliyorum. kulübe katılabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Web olarak PHP HTML CSS JAVASCRIPT kullanıyorum bir de unity de C# biliyorum. kulübe katılabilirim
bu arada yaşım 14 yazılıma php den 4. sınıfta fln başladım sürekli kendime bir şey kattım kendimi geliştirdim ismim Ömer Yaman kulübe gelebilirim (detay vermek gerektiğini bilmiyordum)

bu arada yaşım 14 yazılıma php den 4. sınıfta fln başladım sürekli kendime bir şey kattım kendimi geliştirdim ismim Ömer Yaman kulübe gelebilirim (detay vermek gerektiğini bilmiyordum)
eğitimimide udemy üzerinden emrah yüksel sayesinde tamamladım

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Selamlar, C# için hangi kitabı önerirsiniz ?

omersshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer Yaman
Selamlar, C# için hangi kitabı önerirsiniz ?
kitap için kodlab yayınevine bak ben de oradan kitap aldım öneririm iyi bir eğitmen seçersen akıcı öğreniyorsun

asemih159

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Semih

eğitimimide udemy üzerinden emrah yüksel sayesinde tamamladım
Kulübe hoş geldin!
İmzanı eklemeyi unutma.

Furkan1.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Furkan
Merhaba ben Furkan 21 yaşındayım Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf öğrencisiyim. Yazılım dili olarak C, C#, C++ başlangıç düzeyde biliyorum. Web olarak html orta düzey css orta düzey python başlangıç düzey ve son olarak yakında php ve js dillerine başlıyacağım, freelancer olarak logo, kartvizit, reklam, tanıtım, ilan tasarımları yapıyorum. Bu kadar 😊

asemih159

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Semih
Merhaba ben Furkan 21 yaşındayım Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf öğrencisiyim. Yazılım dili olarak C, C#, C++ başlangıç düzeyde biliyorum. Web olarak html orta düzey css orta düzey python başlangıç düzey ve son olarak yakında php ve js dillerine başlıyacağım, freelancer olarak logo, kartvizit, reklam, tanıtım, ilan tasarımları yapıyorum. Bu kadar 😊
Selam!
Aramıza hoş geldin.
İmzanı eklemeyi unutma! (y)

tuqcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tuğcan ÇOBAN
Selam;
C# Yazılım diliyle ve Devexpress component 2014'ten bu yana programlar geliştiriyorum. Forumda surf yaparken bu konuya denk geldim ve çok hoşuma gitti. Benim başladığım zaman böyle kuluptur,yardımlaşmadır vb. fazla bilgi yoktu. Bu nedenle girişimci kardeşlerime/arkadaşlarıma C# / Programlama / Veritabanı gibi benzeri konularda yardımcı olabilirim.
İsmim Tuğcan Yaş 23

Örnek Projelerim:

asemih159

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Semih
Selam;
C# Yazılım diliyle ve Devexpress component 2014'ten bu yana programlar geliştiriyorum. Forumda surf yaparken bu konuya denk geldim ve çok hoşuma gitti. Benim başladığım zaman böyle kuluptur,yardımlaşmadır vb. fazla bilgi yoktu. Bu nedenle girişimci kardeşlerime/arkadaşlarıma C# / Programlama / Veritabanı gibi benzeri konularda yardımcı olabilirim.
İsmim Tuğcan Yaş 23

Örnek Projelerim:

Kulübümüze hoş geldin. Projelerini somut örneklere desteklemen çok hoş.
İmzanı eklemeyi unutma!

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ekrem Bilen
Merhabalar, 17 yaşındayım Python biliyorum orta düzey yazılıma başlayacak arkadaşlarımıza yardımcı olmayı isterim Yazılım Mühendisliği için çalışıyorum umarım bu alanda ilerleyeceğim. Kulübe katılmayı isterim.

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Yazılıma, oyun yapmaya meraklı temel seviye python + C# ve Unity kullanarak oyun yapan biriyim.

Örnek projeler;

(2 günde yapıldı)

(7 günde yapıldı)

Kalan yayınlamadığım projelerim de mevcut fakat PC'ye format attığım zaman gittiler :(

@asemih159

Son düzenleme:
Top Bottom