Neler Yeni

Yakışıklıyım Lakin Fotoğraf Çekmeyi Bilmiyorum

VitoScaletta

80+ Gold
Dediğim gibi fotoğraf çekmeyi bilmiyorum bilmiyorum derken edit kısmından bahsediyorum instagram foto atmıyorum çünkü rastgele selfie ile çekilmiş fotolar bana çok ergence geliyor benim istediğim çok az foto atmak ama her fotonun arka planı ışıklarının falan mükemmel olması ama galiba böyle editler telefonda yapılır mı bilmiyorum
1600865306377.png
örneğin bu fotoğraf aşırı hoşuma gidiyor telefonda fotoğraflarda kendimi geliştebileceğim bi Photoshop uygulaması varmı ?

bu tarzda güzel lakin büyük ihtimal profosyonel bi iş
1600865440349.png

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Dediğim gibi fotoğraf çekmeyi bilmiyorum bilmiyorum derken edit kısmından bahsediyorum instagram foto atmıyorum çünkü rastgele selfie ile çekilmiş fotolar bana çok ergence geliyor benim istediğim çok az foto atmak ama her fotonun arka planı ışıklarının falan mükemmel olması ama galiba böyle editler telefonda yapılır mı bilmiyorum Alıntıyı görüntüle örneğin bu fotoğraf aşırı hoşuma gidiyor telefonda fotoğraflarda kendimi geliştebileceğim bi Photoshop uygulaması varmı ?
Gerek yok senin tipin neyse o hoşuna giden fotoyu at. Ayrıca photoshop, filtre fln bana gereksiz geliyor neysen oysun

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dediğim gibi fotoğraf çekmeyi bilmiyorum bilmiyorum derken edit kısmından bahsediyorum instagram foto atmıyorum çünkü rastgele selfie ile çekilmiş fotolar bana çok ergence geliyor benim istediğim çok az foto atmak ama her fotonun arka planı ışıklarının falan mükemmel olması ama galiba böyle editler telefonda yapılır mı bilmiyorum Alıntıyı görüntüle örneğin bu fotoğraf aşırı hoşuma gidiyor telefonda fotoğraflarda kendimi geliştebileceğim bi Photoshop uygulaması varmı ?

bu tarzda güzel lakin büyük ihtimal profosyonel bi iş Alıntıyı görüntüle
knkm telefondan iyi bir photoshop yapabileceğini sanmam maksimum filtre falan koyabilirsinki onlarda aşırı yapmmacık duruyor bence fotoğrafları bilgisayara at pc den yap photoshop u

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,847
Üyeler
140,567
Son üye
lykia28
Top Bottom