Neler Yeni

Xiaomi VS Rampage Scooter ???

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Mert Eren Bilgin
Instagram
merte.bilgin2
Steam
DeltaComparation
Facebook
belirsiz.belirsiz.758
Öncelikle dün abdullah abinin rampage scooter inceleme videosunu izledim. Çok beğendim ama en sonda fiyatına baktığımda malesef üzücüydü. bunun üzerine bu gün şansıma arkadaşım xiaomi scooter almiş. bizzat test etmiş oldum. Yorum yapmam gerekirse Rampagenin vidosunda dedimki bi scooter ne kadar güçlü olabilir biraz abartmıyormusun reis dedim içimden. ama gerçekten videoda gözüktüğü gibi deil . bildiğiniz scooterdan G kuvveti yiyyorsunuz şaka gibi güçlü bir şey. Neyse 1 saat kullanımdan sonra fiyatını sorduğumda 2700e aldığını söyledi. İnanamadım çünkü rampagenin aynısı bildiğimiz. Fren mekanizması, motor konumu, gidon şekli, gaz verme kolu tıpatıp aynı. Yani dedim ben gidip ona 5K vereceğime buna 2.7k veririm keyfime bakarım. Arasındaki farklarda şunlar
1- Rapmagenin dijital ekranı var / Xiaomide sadece telefondan görüyoruz ama minik bir bilgi veren semboller var.
2- İkisindede Far mevcut / İkisindede fren yapınca stoplar yanıyor
3- İkisininde Motor Freni ve Arka freni var ve güçlü. ( Fren yapmadan kullandım Kendi motor freni hayvan gibi güçlü )
4-Xiaomide Batarya zor çıkıyor ayağınızın altında ve uğraştırıcı / Rampagede yanınızda yedek batarya ilede gezebilirsiniz şarjor gibi değişiyor( Bu önemli )

Bunca yazmamın sebebi aklında soru işareti olan dostlarımızın bazı düşüncelerini açığa kavuşturmaktı. Abdullah abimden ricam elinde eğer imkanı var ise bir karşılaştırma videosu istiyoruz :) Sevgilerim ve Saygılarımla..

Ekler

• 9200000097502262_1024x1024.jpg
    9200000097502262_1024x1024.jpg
    41.5 KB · Hit: 62
  • TeoriV2-108136-4_large.jpg
    TeoriV2-108136-4_large.jpg
    19.9 KB · Hit: 77
Top Bottom