Neler Yeni

xiaoimi redmi note 8 alınır mı?

MsiBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Baran Şahoğlu
Babam kullanıyor bir telefonun sana verebileceği her şeye sahip yalnız renkleri çok kötü güzel renk seçmeye dikkat et kulaklık vs çıkmıyor içinden kap çıkıyor kulaklık sen alıyorsun ekstra

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
Kendim kullanıyorum.Oyun konusunda ortalama.30fps iyi bir değer ama sağ sol çok yaparken hissettiriyor biraz.
Şarjı yüzde 50 parlaklıkta 6-7 saat gidebiliyor.
Aarayüzü hızlı.
Ben 1700 e aldım.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babam kullanıyor bir telefonun sana verebileceği her şeye sahip yalnız renkleri çok kötü güzel renk seçmeye dikkat et kulaklık vs çıkmıyor içinden kap çıkıyor kulaklık sen alıyorsun ekstra
tamam teşekkürler kulaklığım var

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Rakibi realme 5i ve kamera hariç nerdeyse herşeyi aynı realme daha büyük 5000mah bataryaya sahip realme android 10 güncellemesi aldı coloros aldı fakat note 8 almadı realme kamerası 12 MP doğru ama daha canlı ve net önemli olan mp değil lens Xiaomi diye öven arkadaşlar araştırsa iyi olur realme 5i kullanıyorum şarjı 9 saat gidiyor son parlaklıkta testlerinde var

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Rakibi realme 5i ve kamera hariç nerdeyse herşeyi aynı realme daha büyük 5000mah bataryaya sahip realme android 10 güncellemesi aldı coloros aldı fakat note 8 almadı realme kamerası 12 MP doğru ama daha canlı ve net önemli olan mp değil lens Xiaomi diye öven arkadaşlar araştırsa iyi olur realme 5i kullanıyorum şarjı 9 saat gidiyor son parlaklıkta testlerinde var
Xioamı kamera yazlımları iyi değil.

Top Bottom