Neler Yeni

XFX RX570 Coil Whine

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Orhan
Herkese selam. 22 Eylül tarihinde hazır bir sistem aldım(incehesap üzerinden), sistem 1 Ekim'de elime ulaştı 2 Ekim'de kurdum oyunları kontrol ediyorum falan derken farkettim ki ekran kartında coil whine sorunu var. 3 Ekim tarihinde sorunu belirtip kartı geri gönderdim. 14 Ekim'de kartı geri göndermişler bu kartta sorun yok diye. Aradım diyorlar ki biz bu karta furmark sıcaklık/fps testini vs yaptık sorun yok. Dedim ki onu ben de yaptım, furmark testinde kart ses çıkarmıyor siz bu teste dayanarak mı kartı sorun yok diye gönderdiniz? Neyse işte gönderin bir daha bakalım falan dediler. Ben de aldığım gün kartı geri gönderdim. Şuan hala bekliyorum, değiştirirler mi değiştirmezler mi bilmiyorum. Sorum şu, eğer değiştirmezlerse bu işin üstüne daha da gitmeli miyim, yoksa boşvermeli miyim? Bu arada iade falan yapamam, kartı iyi bir indirimle 980 liraya getirmiştim sistem içinde. Bu coil whine sorunu ileride artar mı, bana problem yaratır mı? Sıkıldım çünkü bir ayı geçti hala kullanamıyorum sistemi bu ekran kartı yüzünden, uğraşmayı bırakmalı mıyım acaba kartı böyle kullansam sorun olur mu?

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
coil whine ses dışında başka zararı yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR