Neler Yeni

Rehber Wise Registry Cleaner KullanımYönergesi

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Wise Registry Cleaner'ı buradan indirin.

Programı indirdikten sonra güvenli taramayı seçin. Güvenli taramada kayıt defterinizi detaylıca tarayıp zararlı girdilerden hasarlı girdilere kadar bulunan ögeleri güvenli bir şekilde temizleyecektir.

wse.jpg

Bir sonraki bölümde tümünü seç diyip ayar çek'e basın. Ben daha önce Wise Care 365 ile bu bölümde ki ayarları yaptığım için bende hepsi yapılı.

ww.jpg

Bu bölüm de ise bu dört uyarıyı dikkate alın. Wise Registry Cleaner dışında ki tüm programları kapatın.

wsw.jpg

Son olarak programı kurduğunuzda sizden bir kayıt defteri geri yükleme noktası veya sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı isteyecek bu bölümü es geçmeyin bir geri yükleme noktası oluşturun size tavsiyem sistem geri yükleme noktası oluşturmanız.

Son düzenleme:

ElectriX

80+ Silver
A benim için rehber yapmış :d

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, iyi oluyorlar. :)

Son düzenleme:

ElectriX

80+ Silver
Wise Registry Cleaner'ı buradan indirin.

Programı indirdikten sonra derin taramayı seçin. Derin taramada kayıt defterinizi detaylıca tarayıp zararlı girdilerden hasarlı girdilere kadar her şeyi onaracak gereksiz şeyleride temizleyecektir.

Alıntıyı görüntüle

Bir sonraki bölümde tümünü seç diyip ayar çek'e basın. Ben daha önce Wise Care 365 ile bu bölümde ki ayarları yaptığım için bende hepsi yapılı.

Alıntıyı görüntüle

Bu bölüm de ise bu dört uyarıyı dikkate alın. Wise Registry Cleaner dışında ki tüm programları kapatın.

Alıntıyı görüntüle

Son olarak programı kurduğunuzda sizden bir kayıt defteri geri yükleme noktası veya sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı isteyecek bu bölümü es geçmeyin bir geri yükleme noktası oluşturun size tavsiyem sistem geri yükleme noktası oluşturmanız.
Geri yükleme noktası ne? Regedit dosyası mı? Bende kayıtlı duruyor.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Geri yükleme noktası ne? Regedit dosyası mı? Bende kayıtlı duruyor.
Programı kurduğunda iki seçenek var biri sistem geri yükleme noktası oluşturma diğer kayıt defteri geri yükleme noktası oluşturma. Ben sistem geri yükleme noktası oluşturmayı seçtim.

Son düzenleme:

ElectriX

80+ Silver
Sende Wise Registry Cleaner'ı kullan o dediğin girdileri analiz edecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Programı kurduğunda iki seçenek var biri sistem geri yükleme noktası oluşturma diğer kayıt defteri geri yükleme noktası oluşturma. Ben sistem geri yükleme noktası oluşturmayı seçtim.
O ne oluyor peki? Sistem olan.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Sistem geri yükleme noktası oluşturmak daha mantıklı. Bu arada Wise Care 365 Tray'da da vardı bu kayıt defteri hatalarını düzeltme olayı o biraz daha basitleştirilmiş hali mi?

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Removed.

Son düzenleme:

ElectriX

80+ Silver
@Treyarch bende baya sorun buldu şimdi ne yapacam?

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Merhaba @ElectriX ,

Kayıt defteri taraması bittikten sonra düzelt diyiniz.

Son düzenleme:
Top Bottom