Neler Yeni

Windowsum crack mi(korsan mı) nasıl anlarım

xErenBnee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Eren.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hatırladığım kadarıyla CMD'ye girip ''slmgr/xpr'' kodunu yazıp enter'a basmak gerekiyordu. Yazarken tırnak işaretlerini yazmayın.
windwos pro edition:bildirim modunda yazıyor

xErenBnee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Eren.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Size bir alıntı ile cevap vereceğim.

3-) Windows bildirim modunda:
slmgr /xpr yazdıktan sonra böyle bir uyarı çıktıysa, Windows etkinleşmeyi bekliyor demektir. Bu uyarı da aynı şekilde korsan Windows'lar da görülür genelde. Korsan Windows'ların bi süresi vardır demiştim ya, işte muhtemelen sizdeki Windows'un süresi doldu ve bu yüzden Windows bildirim moduna geçti.

"Windows bildirim modunda" demek, kısacası "benim lisansım artık geçersiz, bana geçerli olan yeni bi lisans gir" anlamına geliyor.

Hali hazırda orijinal bir Windows lisansınız varsa veya bilgisayarınız laptopsa (laptoplarda Windows lisansı BIOS'a gömülü olur) CMD'ye şu komutu yazın:

slui.exe 4
Yazdıktan sonra Windows lisansınızı etkinleştirmeniz konusunda sizi yönlendirecek. İlgili yönergeleri takip ederek telefonla Microsoft'tan destek alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi korsan mı yoksa orijinal mi anlamadım da

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Size bir alıntı ile cevap vereceğim.

3-) Windows bildirim modunda:
slmgr /xpr yazdıktan sonra böyle bir uyarı çıktıysa, Windows etkinleşmeyi bekliyor demektir. Bu uyarı da aynı şekilde korsan Windows'lar da görülür genelde. Korsan Windows'ların bi süresi vardır demiştim ya, işte muhtemelen sizdeki Windows'un süresi doldu ve bu yüzden Windows bildirim moduna geçti.

"Windows bildirim modunda" demek, kısacası "benim lisansım artık geçersiz, bana geçerli olan yeni bi lisans gir" anlamına geliyor.

Hali hazırda orijinal bir Windows lisansınız varsa veya bilgisayarınız laptopsa (laptoplarda Windows lisansı BIOS'a gömülü olur) CMD'ye şu komutu yazın:

slui.exe 4
Yazdıktan sonra Windows lisansınızı etkinleştirmeniz konusunda sizi yönlendirecek. İlgili yönergeleri takip ederek telefonla Microsoft'tan destek alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Windows Script host diyip bilmem ne tarihine kadar sona ericek diyor windows proffesional edition

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,209
Üyeler
140,616
Son üye
jsmlfegt
Top Bottom