Neler Yeni

Windows kurarken klayve mouse usb gormuyor lutfen yardim

Beratalp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Berat Alperen
Arkadaslar merhaba pc kurarken ne biosa girebiliyorum bisey yapamiyorum burada kaldim usb de windows iso dosyasi var fakat okumuyir bi tane video izlememistim biosta fast filan biseyler sectirdi galiba ondan oldu nolur yardim edin kaldim boyle hata ismide su reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaslar merhaba PC kurarken ne biosa girebiliyorum bisey yapamiyorum burada kaldim usb de windows iso dosyasi var fakat okumuyir bi tane video izlememistim biosta fast filan biseyler sectirdi galiba ondan oldu nolur yardim edin kaldim boyle hata ismide su reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key
BIOS pilini çıkarın 5-10dk bekledikten sonra tekrar takın bu sayede BIOS sıfırlanır. Klavye, mouse falan kablosuz mu?

Beratalp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Berat Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BIOS pilini çıkarın 5-10dk bekledikten sonra tekrar takın bu sayede BIOS sıfırlanır. Klavye, mouse falan kablosuz mu?
Yok hocam kablolu fakat arastirirken gordum onu yaptim basta bulamadim ekran kartinin altindaymis simdi buldum kuruyorum windowsu teskkur ederimm

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Top Bottom