Neler Yeni

Windows 10 Home SL Tek Kullanımlık Key

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
İyi günler. Bilgisayarım servisten geldi. Denemek amaçlı Windows 10 Home Single Language kurmuşlar ancak etkin değil. 10-15TL'ye satılan tek kullanımlık etkinleştirme anahtarlarından kullanmak istiyorum ancak hiçbir yerde bulamadım. Güvenilir bir link verebilir misiniz?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
riske girmeye gerek yok al deneme sürümü 30 gün sonra sadece sağ altta yazı yazsın bide arka plan değiştiremiyeceksin

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
riske girmeye gerek yok al deneme sürümü 30 gün sonra sadece sağ altta yazı yazsın bide arka plan değiştiremiyeceksin
Zaten deneme sürümü var şuan sağ altta yazı yazıyor. Ancak oyunları buga sokup duruyor canımı sıkmaya başladı. O yüzden istiyorum. 10-15TL nedir ki?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimse yardımcı olmadı ancak ben kendi başıma uğraşarak yapabildim arkadaşlar. Şöyle söyleyebilirim. Windows 10 Home için hiçbir OEM key bulamadım. Bu sebeple Windows 10'u Pro'ya yükselttim. Bunu yapmak ücretsizmiş. Windows tarafından sağlanan bir kod ile yapabiliyorsunuz. Bu kodu Windows'u etkinleştirmek için ürün anahtarını girdiğimiz yere giriyoruz. Kod: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T . Ancak bu işlemleri yaparken internet bağlantımızı keseceğiz. Daha sonrasında bilgisayar işlemleri yapmaya başlıyor ve bilgisayarı yeniden başlatıyor. Başlattıktan sonra ayarlar kısmından kontrol edebilirsiniz. Windows 10 Pro deneme sürümü kullanmaya başlıyorsunuz. Bu işlemden sonra internetten 10-15TL gibi bir fiyata Windows 10 Pro için OEM key satın alacaksınız. Ben daha önce almıştım ve mail adresimde duruyordu. Bu kodu ben tekrar kullandım. Windows'u aktifleştirdim. Bu konuyu benim kadar açıklayıcı anlatan tek bir konu yok. Forum forum, başlık başlık araştırdım. Her yerde bilgiler eksik. Sanırım en detaylısı bu. İyi çalışmalar ve iyi günler dilerim.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,662
Üyeler
138,390
Son üye