Neler Yeni

Webtekno Yeni Sistem

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Sistem bence fiyatına göre gayet güzel olmuş. Sadece ssd de kronik sorun var. Yeni modellerde düzeltildi diye biliyorum fakat risk almak istemem. Alıcak arkadaşlara öneririm. Fiyatına göre kaliteli sistem olmuş.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yalnız Webtekno nun sistemler tam bir çöp. DA Sistemlerdede iyi indirim var.
Başkan tavsiye güzeldir fikir alışverişi güzeldir.
Şöyle düşün, sen Bi konu açıyorsun ve diyorsunki 7000 bütçem var.
Hemen altına geliyorlar el capitan al DA al. Kimsede demiyorki kardeş sen ne oynıcaksın bütçeni ona göre düşünelim demiyor. Adam 3500x kötü demiş mesela, peki sordun mu bu adamın işini görüyor mu? Amaca yönelik olması lazım yorumların.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Forumda şöyle Bi durum var. İnsanlar foruma kayıt olunca kendilerini sürekli DA desteklemek zorunda sanıyor. Adamlar sistemi toplamış fiyat güzel parçalar güzel ama, illaki biri çıkıp pislik atacak. Fark ettiysen sürekli, el capitan al yada Da sistem al diyorlar. Kimsede bu paraya bu daha uygun demiyor. tabii ki destekle DA iyi ama. Yiğidi öldür hakkını yeme
Üzgünüm ama Webtekno'nun sistemleri her zaman her şey'den kısıp ekran kartına veriyorlar.
Anakart hiç iyi değil.
  • Güçlü işlemci ve ekran kartını stabil besleyemez.
  • Gördüğüm kadarıyla parazitlenme oluşabilir.
  • Mosfet soğutucu yok.
  • Ses konusunda kötü.
O ekran kartı için 750W PSU öneriyorlar. Bizzat MSI
Kaynak: https://www.MSI.com/Graphics-card/Radeon-RX-5700-MECH-OC/Specification
Asla tam performans veremez.
SSD kronik sorunlu ayrıca.
Ben hiçbir zaman ne DA-bilgisayarı ne de başka bir başka bilgisayar önerdim.
Asla kurulum yapan kişilere güvenmediğim için hazır toplanmış önermiyorum ayrıca sorunlu donanım gelme ihtimali oluyor.

@The Magma Boss @KaanCK

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Yalnız sistem el capitandan çok daha avantajlı gözüküyor. Yine de siz bilirsiniz.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sistemde rx 5700 var
Aynı

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Bence fiyatına göre gayet iyi olmuş ki ilk 5 kişiye 144 hz monitör ne demek ya param olsa o kadar şuan almıştım o sistemi ki ilk alan diğerlerinede klavye mouse fln da var bence başarılı bir iş olmuş şuanda da ince hesapta sistem fiyatları biraz düşmüş ki daha bı 200 300 TL düşmesi lazım

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Başkan tavsiye güzeldir fikir alışverişi güzeldir.
Şöyle düşün, sen Bi konu açıyorsun ve diyorsunki 7000 bütçem var.
Hemen altına geliyorlar el capitan al DA al. Kimsede demiyorki kardeş sen ne oynıcaksın bütçeni ona göre düşünelim demiyor. Adam 3500x kötü demiş mesela, peki sordun mu bu adamın işini görüyor mu? Amaca yönelik olması lazım yorumların.
3500X Ölü yatırım. Her türlü.
İlerde her program ve oyun Çoklu çekirdek isteyecek ve 3500X çok geride kalacak her tarafda.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Üzgünüm ama Webtekno'nun sistemleri her zaman her şey'den kısıp ekran kartına veriyorlar.
Anakart hiç iyi değil.
  • Mosfet soğutucu yok.
  • Ses konusunda kötü.
O ekran kartı için 750W PSU öneriyorlar.
Kaynak: https://tech4gamers.com/the-MSI-radeon-rx-5700-xt-mech-oc-graphics-card-review/
Ben hiçbir zaman ne DA-bilgisayarı nede başka bir başka bilgisayar önerdim.
Asla kurulum yapan kişilere güvenmediğim için hazır toplanmış önermiyorum ayrıca sorunlu donanım gelme ihtimali oluyor.
Anakart hiç iyi değil.
  • Mosfet soğutucu yok.
  • Ses konusunda kötü.
O ekran kartı için 750W PSU öneriyorlar.
Kaynak: https://tech4gamers.com/the-MSI-radeon-rx-5700-xt-mech-oc-graphics-card-review/
Ben hiçbir zaman ne DA-bilgisayarı nede başka bir başka bilgisayar önerdim.
Attığın ekran kartı 5700xt. Sistemdeki ise 5700.
Ayrıca dediğim gibi konunu baştan sona okudum. SSD nin tahminimce eski sürümlerinde sıkıntı var. Bence alınabilir.
Ayrıca anakart gayet yeterli diye düşünüyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bence fiyatına göre gayet iyi olmuş ki ilk 5 kişiye 144 hz monitör ne demek ya param olsa o kadar şuan almıştım o sistemi ki ilk alan diğerlerinede klavye mouse fln da var bence başarılı bir iş olmuş şuanda da ince hesapta sistem fiyatları biraz düşmüş ki daha bı 200 300 TL düşmesi lazım
Hayır iyi olmamış. Daha iyisi toplanır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca dediğim gibi konunu baştan sona okudum. SSD nin tahminimce eski sürümlerinde sıkıntı var. Bence alınabilir.
Hayır. Hepsinde sıkıntı var.

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
Psu yeterli diye düşününüyorum ama ssd konusunda haklılar kimse riske atmaz anakart iyi bence.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Top Bottom