Neler Yeni

Vatan'danBilgisayar Toplama Tavsiyesi

erenavci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Eren
Arkadaşlar Vatan'dan sistem toplamak istiyorum lütfen 'Vatan zorunlu mu?' 'Itopya'dan topla' gibi şeyler yazmayın vatan'dan toplamak istiyorum. Bütçe 12-14 bin TL'yi aşmazsa sevinirim. Hazırda orta fiyatlı sistemleriniz varsa onlarıda görebilirim 8 bin TL civarı bakabilirim.

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Vatan`dan istiyormusun yoksa ZORUNDAMISIN bu ikisi farklı şeyler

samet4747

80+ Platinum
Arkadaşlar Vatan'dan sistem toplamak istiyorum lütfen 'Vatan zorunlu mu?' 'Itopya'dan topla' gibi şeyler yazmayın vatan'dan toplamak istiyorum. Bütçe 12-14 bin TL'yi aşmazsa sevinirim. Hazırda orta fiyatlı sistemleriniz varsa onlarıda görebilirim 8 bin TL civarı bakabilirim.
vatana 10 14 k verme

ReisiCabo

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
alibakici
[/QNvidia ekran kartlarında 3000 serisi geliyor ve fiyatları 2080 ti den daha uygun olacak gibi yani hem daha güçlü hem daha ucuz bekle derim tabi bu arada vatanın kendi kafasına göre fiyatları arttırması doların artması durumlarını hiçe sayıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia ekran kartlarında 3000 serisi geliyor ve fiyatları 2080 ti den daha uygun olacak gibi yani hem daha güçlü hem daha ucuz bekle derim tabi bu arada vatanın kendi kafasına göre fiyatları arttırması doların artması durumlarını hiçe sayıyorum

ElectriX

80+ Silver

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,596
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bu arada kendin için alacağın bir bilgisayara ailen nerden alacağına zorlayamaz. Bozulursa sorumluluğu ben alıyorum garantiden değiştirmezlerse bilgisayarsız kalmaya razıyım de bir şey diyememeleri lazım. Ne de olsa internetteki hemen hemen her site vatan gibi garanti veriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,191
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom