Neler Yeni

Vatan Bilgisayar İş başvurusu

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Selamlar dostlar yakın tarihde bir sohbet geçti çevremde samsun daki vatan bilgisayar bilgisayar bölümünde çalışacak olan teknisyenler ariyorlarmıs. Bunun hakkında bir kaç sorum olucaktı size.

Ilk öncelikle bana denilen bilgiye göre yaşa değil bilgiye baktıklarını söylemişlerdi bana.

Yaş 17 bilgisayar konusunda yazılım ve donanım bölümlerinde haddinden kat ve kat bilgiye ve tecrübeye sahibim daha önceden çalışmış olduğum bir çok firma mevcut bu konularla ilgili olan. Vatan gibi büyük bir şirkete kabul edilme durumum varmıdır acaba?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Selamlar dostlar yakın tarihde bir sohbet geçti çevremde samsun daki vatan bilgisayar bilgisayar bölümünde çalışacak olan teknisyenler ariyorlarmıs. Bunun hakkında bir kaç sorum olucaktı size.

Ilk öncelikle bana denilen bilgiye göre yaşa değil bilgiye baktıklarını söylemişlerdi bana.

Yaş 17 bilgisayar konusunda yazılım ve donanım bölümlerinde haddinden kat ve kat bilgiye ve tecrübeye sahibim daha önceden çalışmış olduğum bir çok firma mevcut bu konularla ilgili olan. Vatan gibi büyük bir şirkete kabul edilme durumum varmıdır acaba?
18 yaşindan küçuk calişan alırlar mi bilmiyorum şuana kadar hiç görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şansıni denemekten zarar gelmez ama internet formlarını doldur

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 yaşindan küçuk calişan alırlar mi bilmiyorum şuana kadar hiç görmedim
İşte bu benim kafamı kurcalayan bir durum hatta ordaki çalışan teknisyenle de konuşmuştum onun bile bilmediği bir çok ince detayı bildiğini kanıtlamıştım. (Kendimi yuceltmiyorum bana dediği şeyi soyledim) bilmiyorum oluyormu öyle bir şey gerçekten istiyorum bu isi

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İşte bu benim kafamı kurcalayan bir durum hatta ordaki çalışan teknisyenle de konuşmuştum onun bile bilmediği bir çok ince detayı bildiğini kanıtlamıştım. (Kendimi yuceltmiyorum bana dediği şeyi soyledim) bilmiyorum oluyormu öyle bir şey gerçekten istiyorum bu isi
İşi gerçekten istiyorsan başvur alirlarsa kazanirsin almazlarsa kaybetmezsin kariyer.com du galiba oradan başvuru yapabilir ayrı olarak mağazaya gidip sorumlu ile konuşabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Serdar MERAL
kariyer den felan başvurursen yaşın sebebiyle direk almazlar bence eğer gerçekten bilgine güveniyorsan bence gidip yüz yüze görüş mağaza müdürüyle

ahenk'

80+ Silver
18 yaş altı alamayabilirler ama şansını dene.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA

18- yaş alıyolar mı bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez bence

Top Bottom