Neler Yeni

VALORANT MIC SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Orkun Erdem Uludağ
Selam arkadaşlar. Valorant'da mikrofonumu kullanamıyorum. Daha ziyadesiyle takım sohbetini bile duyamıyorum. Oyun ses ayarlarında da "sesli sohbet" gibi bir seçeneğim yok. yani sohbet bağlamında her şeyim iptal ve etkinleştiremiyorum. Mikrofon gizlilik ayarlarında da Valorant seçeneği görünmüyor bu yüzden de izin veremiyorum haliyle. Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Hayırlı günler.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Oyunu baştan yüklemeyi denediniz mi ?
Çünkü oyunun içinde Sesli sohbet olmaması gibi bir durum olması mümkün gözükmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Orkun Erdem Uludağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu baştan yüklemeyi denediniz mi ?
Çünkü oyunun içinde Sesli sohbet olmaması gibi bir durum olması mümkün gözükmüyor.
Yüklemedik fakat ayarlarda bile barınmıyor valorant seçeneği ilginç.

onerkcl11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
oner kocal
Hocam sorunu nasıl çözdünüz ? Ben sildim kurdum hala düzelmedi dil değiştirdim gene olmadı yönetici olarak da çalıştırdım olmadı hala ekteki gibi çözüm öneriniz varsa beklıyorum .
Oyunu yüklerken hata olmuş olabilir. Bir yeniden yüklemeyi deneyin. Sorun çözülmez ise diğer yöntemlere bakarız.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    842.4 KB · Hit: 643

onerkcl11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
oner kocal
Hocam sorunu nasıl çözdünüz ? Ben sildim kurdum hala düzelmedi dil değiştirdim gene olmadı yönetici olarak da çalıştırdım olmadı hala ekteki gibi çözüm öneriniz varsa beklıyorum .
Arkadaşlar sorunu ben kendim çözdüm , eğer hesabınız Rusya veya öyle bir bölgede ise sesli sohbet engeli oluyor ... Ticket attım TRye geçirdiler düzeldi

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Ayarlardan sohbet kapalı olabilir mi ?

Bthnksks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ömer Keskes
Arkadaşlar sorunu ben kendim çözdüm , eğer hesabınız Rusya veya öyle bir bölgede ise sesli sohbet engeli oluyor ... Ticket attım TRye geçirdiler düzeldi
Tr desteğe mi yazdın yoksa rusya desteğe mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de tam olarak ne yazdın onu da söyler misin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,868
Üyeler
140,570
Son üye
mustafacc
Top Bottom