Neler Yeni

V3.5 İsimli bilgisayar nasıldır?

tsushima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Uğur Öztürk

Aquarius 5AN
, neredeyse her konuda bu bütçe skalasında önerildi. DA yeni sistem gelmeyeceğine %100 emin olsam ben de gamegaraj'dan bu sistemi alacağım.

demircaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Akif Demircan
Arkadaşlar hayırlı günler.
Bütçem 4300 civarı ve V3.5 almayı planlıyorum. İleride belirli yükseltmeler yapmak istiyorum bu yüzden ileriye dönük olması lazım. O yüzden anakarti MSI B450M-A PRO MAX yaptım. İşlemciyi değiştirmeli miyim? Yoksa bu haliyle iyi mi? RAM konusuna gelirsem daha sonrasında bir tane daha alıp ilave yapmam mümkün lakin şuan daha fazlasına yetmiyor. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Hocam sen yapacagin yuksetlemleri soyle cunku ben de o kasayi yukseltip alcaktim derin bir arastirma yaptim her parcayi ve vazgectim

resmus66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Resul Unsur

Aquarius 5AN
, neredeyse her konuda bu bütçe skalasında önerildi. DA yeni sistem gelmeyeceğine %100 emin olsam ben de gamegaraj'dan bu sistemi alacağım.
Yeni sistem çok gecikti hocam ya. Bana acilen bir sistem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sen yapacagin yuksetlemleri soyle cunku ben de o kasayi yukseltip alcaktim derin bir arastirma yaptim her parcayi ve vazgectim
V3.5 bitmiş stokta yok hocam. Şuan apocalypsoya bakıyorum neler değiştirebilirim diye. Sadece şuan anakarti b450 dragon yaptım

demircaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Akif Demircan
Yeni sistem çok gecikti hocam ya. Bana acilen bir sistem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

V3.5 bitmiş stokta yok hocam. Şuan apocalypsoya bakıyorum neler değiştirebilirim diye. Sadece şuan anakarti b450 dragon yaptım
2 hafta daha bekle abdullah reyiz cikarmaz sa da napalim yapicak bisi yok game garaj pc cijariyor ara ara

Top Bottom