Neler Yeni

UYUMLU MU? B450M-S2H İLE CORSAIR VENGEANCE LPX 3000 MHZ 8GB KULLANAN VAR MI?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Alper
Arkadaşlar belleğimi indirimden dolayı acele bir şekilde sipariş ettim. sonradan anakartı da sipariş verdim ama sistemi kurmak için tek eksiğim güç kaynağı kaldı o yüzden test edemiyorum şu anda.
Sorum ise şu;
anakartın sitesindeki bellek listesinde bu bellekler yok, sizce bir sıkıntı yaşar mıyım? haftalar sonra aklıma geldi böyle bir şey olduğu :( şu an çok gerildim bir anlık...

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Öncelikle derin bir nefes al. Günümüzde DDR4 anakartlar çok ama çok nadir RAM seçiyor. Bir de Corsair gibi bir marka almışsınız. Hiç endişelenmeyin. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle teşekkürler... Çoğu kişi zaten o listenin test edilmiş bellekler olduğunu söylemiş. yani o listede yazmak zorunda değil vs. ama insanın içini bir korku sarıyor yani... bir de 2 tane aldım bu belleklerden.ve aradan bir ay geçti neredeyse, iade bile edemem eğer öyle bir şey olursa. :(
Öncelikle derin bir nefes al. Günümüzde DDR4 anakartlar çok ama çok nadir RAM seçiyor. Bir de Corsair gibi bir marka almışsınız. Hiç endişelenmeyin. :D

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Yok yok için rahat olsun. Bu arada şuana kadar Corsair Vengeance'nin uyumsuz olduğu bir anakart duymadım. Hala anakart üreticileri bu RAM'i bellek destek listelerine neden eklemiyor anlamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de şuan senle aynı kaderi paylaşıyorum. Gaming gecesi indirim ile T-Force Vulkan Z 16 GB RAM'den 2 adet aldım. Gigabye B450 S2H siparişi verdim gelmesini bekliyorum. Ben de destek listesine baktığımda RAM'lerimi göremedim ama kime sorduysam uyumlu dedi. Burda endişelencek birisi varsa o da benim :D :D

Top Bottom