Neler Yeni

Yardım USB girişi ile ilgili sorun

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
Arkadaşlar Monster Abra A7 v9.2 bilgisayarım var. Sağında iki adet (biri 3.1 gibi bişey olması lazım. Hızlı olanlardan bitane, normal olanlardan bitane) solunda bir adet ( hızlı olan usb girişlerden) var. Sola kulaklığımı takıyordum. Sağa ise fareyi. Bugün csgo maçında takım arkadaşımın söylemesiyle farkettim. Yani daha önceki günlerde bu problem yoktu.her gün oynarım oyunları. Kulaklığımı sol tarafa takınca mikrofonu hiç sağlıklı çalışmıyor. Ağzıma sokmama rağmen ses azıcık yükselmiyor. Her yeri aradım nasıl çözülür diye, su mu kaçtı diye fön makinesi ile kurmayı bile denedim. En sonunda diğer tarafa takmak geldi aklıma ve sorun düzeldi. Eskisi gibi kristal güzel geliyor. Soldaki usbye mouse takınca sıkıntı olmuyor. Ayrıca soldakinde kulaklık takılı iken kulaklık ses kasma konusunda da sorunsuzdu. Sadece mikrofonu sıkıntılı çalıştırıyor tespitime göre. İsterseniz farklı usblerden ses kaydedip bi şekilde ulaştırabilirim. Sorunu çözebilecek varsa. Acaba su falan mı kaçtı? Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklık: Gamepower Kizaru 7.1 fakat kulaklıkta bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,198
Son üye
Ahmetkeskin41
Top Bottom