Neler Yeni

USB Beklenmeyen bir hata, dosyayı kopyalamanızı engelliyor hatası

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Film , dizi , youtube videosu gibi nedenlerden ötürü kullandığım flash başlıkda da görüldüğü şekilde hata veriyor hatta bazen takılı olmasına rağmen flashın var olmadığını söylüyor. biçimlendirmeyi denediğimde biçimlendiremedi diyor.Bazen de flash takılı olmasına rağmen tıkladığımda var olmayan bir aygıt belirtildi diyor. internetten çözüm bulmaya çalıştım bulamadım sorunun nedeni nedir nasıl çözebilirim? (windows 10)
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz @ventioNN @$ilent @White Ravens yardım edebilecek var mı?:rolleyes:

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Başka bir bilgisayarın USB portlarında denedinizmi ? belki bilgisayarın USB portları sorunludur.

Artıdan USB yi temizinden bir biçimlendirin tekrar deneyin.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka bir bilgisayarın USB portlarında denedinizmi ? belki bilgisayarın USB portları sorunludur.

Dediğim gibi biçimlendirmeyi denedim biçimlendirilemedi hatası aldım2-3 gün önceye kadar başka bilgisayara taktığımda hata veriyordu çıkarıp taktığımda (x3/4 kez filan) düzeliyordu

ha bu arada usb port arızalı değil klavye / mouse falan takınca sorunsuz çalışıyor @$ilent

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dediğim gibi biçimlendirmeyi denedim biçimlendirilemedi hatası aldım2-3 gün önceye kadar başka bilgisayara taktığımda hata veriyordu çıkarıp taktığımda (x3/4 kez filan) düzeliyordu

ha bu arada usb port arızalı değil klavye / mouse falan takınca sorunsuz çalışıyor @$ilent

O zaman USB sorunlu olabilir başka bir şey gelmiyor aklıma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,853
Üyeler
140,260
Son üye
Erenivon
Top Bottom