Neler Yeni

TurkNet Upload hamlesi

3RT3NGİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Ertengi
Arkadaşlar internetim az önce aniden gitti, sürekli ADSL ışığım sönüp yanıyordu biraz bekledim ve hala gelmedi. Daha sonra türknet'in uygulamasına girip arıza bildirecek iken, teknik bilgiler kısmına girdim ve upload hızımın 6Mbp/s olduğunu gördüm. Modemi kapayım açtım biraz bekledikten sonra adsl ışığı sabitlendi ve test ettim. 33Mbp/s Downloads, 5.86Mbp/s Upload aldığımı gördüm. TürkNet'in bu hamlesini gerçekten çok beğendim.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
TürkNet değil de TürkTelekom kendi altyapısı üzerinden Upload hızını iki katına çıkardı diye biliyorum. Siz biraz geç fark ettiniz galiba.

3RT3NGİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Ertengi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
?? Hayır TürkTelekom un yükselttiğini biliyorum, direk olarak TürkTelekom yükseltince TürkNet yükseltmiş olmuyor ki :D
Aralarında bir şekilde anlaşma yapmışlardır, altyapının kaldırabildiğini gördüklerinde TürkNet de bunu hizmete sokmuştur yani.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
?? Hayır TürkTelekom un yükselttiğini biliyorum, direk olarak TürkTelekom yükseltince TürkNet yükseltmiş olmuyor ki :D
Aralarında bir şekilde anlaşma yapmışlardır, altyapının kaldırabildiğini gördüklerinde TürkNet de bunu hizmete sokmuştur yani.
Ben de millenicom kullanıyorum bizimki de arttı. Yani TürkTelekom altyapısı kullanan herkesinki arttı diye biliyorum.

3RT3NGİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Ertengi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğrudur, millenicomun daha önce yükselmiş olması güzel bir avantaj tabii ki iyi günlerde kullan. Dediğim gibi demmek ki anlaşmayı yapmışlar yeni devreye soktu TürkNet :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,118
Üyeler
140,601
Son üye
coverm03
Top Bottom