Neler Yeni

Türkiye uzaya ulaştı!

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
fatih arslan
görürsün anyayı konyayı gücünü dolarını 5 sene sonra ağlama o zaman
bunu bile bana söylemen senin vizyonsuzluğunun kininin sembolü yani 5 sene sonra dolar 12 TL olsa alım gücü düşse tabii ki yurt dısına bağımlılık aynı ordanda azalırsa pek etkilemez.. sen buna sevinecekmisin yan.??emin ol ağlayacaklar sizin düşüncenize sahip olanlar

T.P.G.

80+ Titanium
ee ne oldu dolar euro sterlin cıktı diye bişey yapamayacakmıyız.. hayırdır onlar yükselince batacakmıyız. o zaman rusya cokdan batsın gitsin dolar ruble kıyaslaması yap adamlar coguna göre abd den daha güçlü bu nasıl oluyor..bi bıkmadınız kendi memleketinizi kötülemkden. sizin gibiler hep puslu havayı sever zaten mantar gibi türersiniz. bi artık ezberledik sizi kardesım aynı cümleler..
ekonımiyi belirleyenler döviz değil, ama döviz de önemli. Dövizi saymasan bile ekonomi ortada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
fatih arslan
herkese iyi geceler kavga gürültü olmadan kaçıyorum ben en azından milli takımı destekleyin :) grsz

EMGRANDO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Hasan Sarı
Siyaset kavgaya yol açmadıgı sürece benim umrumda olmaz zaten de. Niye benle bu konu hakkında bir soru sorduğum için dalga geçip duyar kasan insanlar var?

EMGRANDO

80+ Bronze
Top Bottom