Neler Yeni

türk telekom dağıtıcı olarak bizim binayı kullanıyor

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
beyler bi kutu taktılar fiber için diğer binalarda bu kutudan kullanıcakmış bizde aynı kutudan kullanıyoruz ne anladım ki bu işten başka binaya taksalarmış. bi sıkıntı çıkarır mı bu kutu ve sizce neden böyle bişey yaptılar

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,986
İsim
Mehmet Emin Kılıç
beyler bi kutu taktılar fiber için diğer binalarda bu kutudan kullanıcakmış bizde aynı kutudan kullanıyoruz ne anladım ki bu işten başka binaya taksalarmış. bi sıkıntı çıkarır mı bu kutu ve sizce neden böyle bişey yaptılar
neden sıkıntı çıkarsın. daha iyi işte dibindesin.

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,986
İsim
Mehmet Emin Kılıç
knka kutudan çıkan kablolar falan hep görüntü kirliliği duvara çivilediler kutuyu

yapanlara söyle kafalarına göre kablo çekemezler duvarın içinden falan geçirsinler olmazsa nalbur ya da elektrikçilerde kablo gizleyiciler oluyor onlardan kullan

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG-20201001-WA0003.jpg
    IMG-20201001-WA0003.jpg
    142.8 KB · Hit: 42
  • IMG-20201001-WA0003.jpg
    IMG-20201001-WA0003.jpg
    142.8 KB · Hit: 37

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Bu kutunun sağ tarafında siyah kablonun çıktığı delil gibi 20 tane delik var
Mesaj otomatik birleştirildi:

dışarda
buna görüntü kirliliği diyorsan ben de başka bişey demem. diğer binalar sizden kullanacakmış. kullansın. bizde de öyle ama değerlerim gayet iyi. telekom sana söz mü verdi başka binalar senden kullanamıcak diye. açım sabah sabah acıktım yiyecek bişey de yok ne yapayım ben şimdi.

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali
Bu kutunun sağ tarafında siyah kablonun çıktığı delil gibi 20 tane delik var

dışarda
ev apartmanmı müstakilmi? apartmansa bir şey diyemezsin ama müstakilse yani ev sizinse hiçbir şey takamazlar evine

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
ev apartmanmı müstakilmi? apartmansa bir şey diyemezsin ama müstakilse yani ev sizinse hiçbir şey takamazlar evine
apartman bizim ama ben önceden başvurmuştum fibere o attığım kutuyu taktılar

buna görüntü kirliliği diyorsan ben de başka bişey demem. diğer binalar sizden kullanacakmış. kullansın. bizde de öyle ama değerlerim gayet iyi. telekom sana söz mü verdi başka binalar senden kullanamıcak diye. açım sabah sabah acıktım yiyecek bişey de yok ne yapayım ben şimdi.
şuan bitek bizim kablo takılı kanka diğer binakarınki de takılınca görüntü çirkinleşir değerlerim kötü olsa bile her türlü 10 mbps sen iyi olcak zaten o konuda Bi problemim yok

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali

şuan bitek bizim kablo takılı kanka diğer binakarınki de takılınca görüntü çirkinleşir değerlerim kötü olsa bile her türlü 10 mbps sen iyi olcak zaten o konuda Bi problemim yok
zenginsin reis 😅 neyse fiber internet sağlıyorsa kalsın ama size sağlamıyorsa kutuyu söktürt veya para iste mesela benim karşı komşumun bahçesinde baz istasyonu var para alıyo adam

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
zenginsin reis 😅 neyse fiber internet sağlıyorsa kalsın ama size sağlamıyorsa kutuyu söktürt veya para iste mesela benim karşı komşumun bahçesinde baz istasyonu var para alıyo adam
yok kanka bana sağlanması için takıldı zaten buralarda fiber miber yok yoksa

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

aga bizim kutudan bak tek kutu. zaten binanın önünden geçirip öyle iş yapmıyorlar. mesela bizim sitede iki bina var sol taraftaki binanın yanına bir bina daha yaptılar. sol binaya giden kablolara ek yaparak sıfır kazıyla hallettiler. bizim sadece bir kutudan kutunun takılı olduğu bina dahil 4 bina internet alıyor. düşün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,831
Üyeler
138,417
Son üye
dizzboy
Top Bottom